Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen fülbevalót hordjak?

Milyen fülbevalót hordjak?

Figyelt kérdés

Ahogy idősödtem egyre gyakoribb volt hogy begyulladt a fülem a fülbevaló helyén. Nagyon fájdalmas és kellemetlen, ezért időszakosan kivettem a fülbevalóim vagy szenvedtem velük amíg el nem múlt. Viszont mindig visszatért a gyulladás és egyre gyakrabban.

Mostanában szinte mindig be volt gyulladva valamelyik lyuk (4 lyukat lövettem a füleimbe összesen), úgyhogy úgy döntöttem pàr hónapig egyáltalán nem hordok fülbevalót, hátha a pihentetés segít a problémán. Nem is volt semmi gond, de amikor hónapok múlva visszatettem a fülbevalóimat szinte azonnal (!) begyulladt az egyik lyuk, másnapra pedig a másik három is.

Mi lehet a gond? A lyukasztásokat nem ugyanaz az ember csinálta, így a nem megfelelő lövetés nem lehet a gond. A higiéniára figyelek, a füleim és a fülbevalóimat is tisztítom. Sokféle fülbevalót próbáltam már, ez se segített (arany, ezüst, orvosi fém, bizsu). A fülbevaló kis hátsó “kupakját” is mindig csak annyira nyomom rá hogy ne essen le, tehát nem “szorítom el” vele a füleimet. Próbálkoztam “lógós” fülbevalóval és “bedugóssal” is, de nincs különbség.


Tudok valamit tenni hogy szenvedès nélkül hordhassak fülbevalót? Vagy én ilyen vagyok és nyugodjak bele?



2019. máj. 22. 18:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!