Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen módszerrel tudom...

Milyen módszerrel tudom megnagyobbítani a szemeimet?

Figyelt kérdés

Tust használjak vagy az nem jó vagy szemcerkával is meddig húzzam ki és hol?

Köszike a válaszokat:)


2010. júl. 7. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
fehér szemceruzával húzd ki a szemed alul, felüül pedig feketével, és tussal és egy kicsit kunkorítsd ki, aztán lent afehérréteg alatt feketével húzd ki. a fehér miatt nagyobnak fog tűnni. de írd be youtube-ba hogy bigger eyes makeup tutorial és kiad egy csomó ilyen vidit.^^:D
2010. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tus és a szemcerka is jó erre a célra!

A tussal felül kihúzott szem optikailag nagyobbítja a szemet. Én ehhez még alulra közvetlenül a belső vonalra szemceruzával kihúzom, és ettől tök szép hangsúlyosak lesznek a szemeim.

Remélem, segítettem és neked is beválik;-)

2010. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát nekem is ez a problémám, h kicsik a szemeim. Persze az összes cikkben ezt olvasom, h alul fehér az kicsinyíti a szemet, stb. Hát nekem nem az átlagos tanácsok váltak be, sőt. Én kétféle módszerrel szoktam:

1: ferde ecsettel húzok egy vastag vonalat a felső szemhéjamra ( sokkal vastagabbat, mint egy tusvonal ), és egy normál vastagságút az alsóra is, de ott csak kb. feléig húzom be. Utána egy vastag ecsettel kicsit elmosom a vonalat, rá a felső szemhéjra. Majd a szempilla tövébe húzok tusvonalat.

2: szintén ferde vékony ecsettel dolgozom. az egész szemhéjra fekete szemhéjpúdert teszek, de a technikán sok minden múlik: különösen h a belső szemzugban szépen húzzam meg az ecsettel a határt, illetve a külső résznél a mélyítő vonalat. Figyelni kell arra, h. csak a mozgó szemhéj részre kerüljön fel festék.


Ez most bonyolultan hangzik, de nálam 2 perc, persze gyakorlott vagyok ebben a témában. De mint mondtam évekig én is olvastam az újságokat mi jó mi nem, de sztem érdemesebb magunkon kísérletezni.

2010. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!