Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A trend it up alapjáraton jó...

A trend it up alapjáraton jó márka?

Figyelt kérdés

2019. máj. 29. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Dicsérik. Nekem 6 highlighterem van a márkától, és jobbak mint a NYX, imádom őket. Metálos szemceruzám van még, azt is szeretem. Szóval szerintem jó márka, a többi trend it up cuccról is jókat hallottam. Bár nekem a rúzsa az nem jött be, nekem egy fényes van, de a mattok biztos tartósabbak.
2019. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%
Igen. Többször is újravásároltam a fehér fixáló púderét :D
2019. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon. Én elsősorban körömlakkokat veszek tőlük. Ha 10 nincs akkor egy sem.
2019. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ú, szerintem nagyon jó és nagyon alulhypeolt. Kicsit a Catrice-re emlékeztet, de annál talán hangyányival olcsóbb. Eddig egyetlen termékben sem csalódtam (pirosító, körömlakk, szemceruza, ajakolaj, szemhéjpúder). Tervezek a jövőben többmindent kipróbálni a márkától.
2019. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. Én csak 1 körömlakkot és rúzst próbáltam a márkától de nekem abszolút nem jöttek be (főleg a lakk)
2019. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a korrektorukat használtam. Szerettem, az árához képest szuper volt. De az utóbbi időben nem találom a polcon.
2019. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zuzmo99 válasza:
66%
Szerintem jó, én a púderét használom, bevált, jól fed!
2019. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Akárhol olvasok róla, mindig szóbakerül, hogy milyen jó rúzsokat gyártanak. Vettem egyet, egy igazán szép, burgundi színűt, ami krémes ugyan, de mattságot ìgér. A problémám vele az, hogy nem matt, fénylik az egész, nyilván egy krémes matt rúzstól nem várom el a kopogós mattságot, de azért ez vicc kategória. Nyilván ezen túltettem magam, de a rúzs fél óra alatt burgundiról pinkre változik a számon, majd összegyűlik, és csomókban jön le, mindezt anélkül, hogy ettem vagy ittam volna. Soha nem találkoztam még ennyire rossz rúzzsal, szívesen kísérleteznék még a márkával, de ez az egy rúzs olyan szinten elvette a kedvem, hogy inkább adok ki pénzt egy Catrice, Rimmel vagy Maybelline termékre mint erre..
2019. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kóröm lakk,rúzsok jó más termékük kataszrófa mást nem veszek tőlük csak matte rúzst ami megtetszik arnyalatba ha van leárazás, meg majd ugyis kell köróm lakk lehet abbol veszek.
2020. jún. 8. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én imádom
2022. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!