Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan és mivel tudom befesten...

Hogyan és mivel tudom befesteni itthon a szemöldökömet?

Figyelt kérdés

Sötétebb barnára szeretném, mert sötétbarna a hajam, de világos a szemöldököm nagyon.

Milyen festéket vegyek és mik kellenek még hozzá?

Valaki le tudná írni a pontos "hozzávalókat" és menetét? Ecsettel vagy fülpiszkával vigyem fel? Mivel mossam le? Stb



2019. jún. 1. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Drogériában lehet venni szemöldökfestéket benne minden hozzávalóval, leírással
2019. jún. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy hozzáértő, nem javaslom a szemöldök festést, mert ha elrontod a formát, azt nem tudod leszedni, max lekopik, igaz, kb csak 1 hét, de szerintem 1 hétig is elég rossz csúnya szemöldökkel,járni


Először inkább menj el egy jó kozmetikushoz, aki befesti neked és nézd meg, hogy tetszik-e úgy egyáltalán, mert nem biztos 😕

2019. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékes boltban is lehet venni festéket. Amilyet én használok ahhoz kell oxi is (azt nem tudom van-e olyan amihez nem, de a boltban tudnak ezzel kapcsolatban segíteni)

Hígítási arány és egyéb infók rajta vannak a festéken/dobozán/dobozában.

Még egy szemöldök ecsetet is érdemes beszerezni, azzal egyszerűbb dolgozni, de van aki fülpiszkálóval oldja meg.

2019. jún. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én refectocil márkájú festéket használok, ehhez kell külön 3%-os oxi is. Fodrász-kozmetikus kellékes boltban vagy online érdemes keresni. Több árnyalatban is kapható. Ecsettel praktikusabb felvinni és ha kimennel véletlenül a vonalbol fulpiszkaval lehet korrigálni.
2019. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kallos szemöldökfestékem van, mellé kell oxi, abból kevés kell bele. Kb 1borsónyi kallos sz.festék mellé egy csöpp oxi, összekeverve, nem szabad fém tálba rakni csak pl műanyagba, én személy szerint fogpiszkálóval csinálom, azzal nagyon precízen meg lehet formázni. Évek óta használom es gyakran kérdezik ki csinálta, kihez járok, szóval valószínűleg elég jó.

En is fodraszkellékes boltban veszem, a 2 együtt kb 800-1000ft kozott van tehát nem is draga. Arra figyelj, hogy az olajos sminklemosók elég hamar kikoptatják a színt a bőrről (ha az a célod hogy ne csak a szálakat, hamem a bőrt is befpgja, hogy kitöltse a hiányos részeket.)

Én 30-40percig hagyom fent és ha betartom a (nem olajossal mosom) szabalyokat és nem viszek rá arckrémet, tonikot akkor egy hétig szép. Nyáron a legjobb dolog

2019. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

+ha nem akarod tul erosre a szint, eleg 15-20percig fenthagynod. Van belőle világosabb barnás-szőkés árnyalat is azthiszem

(Az előző válaszoló voltam)

2019. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindennemű szemöldökfirka ocsmány, hacsak nem tényleg olyan drasztikusan világos az eredeti, h erre szoruljon, de a Refectocil tényleg jó az ismerőseim szerint.
2019. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem az volt a bajom,hogy a normál szemöldökfesték csak a szőrt színezi, és szerettem volna ha tartósan a bőrt is megfesti alatta viszont van egy henna alapú szemöldökfesték a CC Brow Henna és ez a bőrt is színezi, elég erőteljesen nekem 2 hétig is megmaradt nagyon szépen.
2019. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!