Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tavolitsam el a gel...

Hogyan tavolitsam el a gel koromlakkot?

Figyelt kérdés

Probaltam mar a vatta korong+aceton+aluminium folia modszert de 30 perc utan sem jott le.

Olvastam, hogy le kell elotte reszelni a felso fenyes reteget utanna az acetonos dolog.

Igy mukodhet?

Vagy van valami lemoso amivel lejon, dz mondjuk dm-ben is talalhato?

Esetleg valaki tudja, hogy szalonban mennyiert szedik le?



#körömlakk #Gel koromlak
2019. jún. 20. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
3000 környékén már simán leszedik, manikűrrel együtt (Pesti ár, vidéken gondolom olcsóbb)
2019. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De en nn akarok ujat, csak hogy leszedjek.
2019. jún. 21. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ennyiért leszedik. Meg utána kicsit rendbe hozzák a körmöd (manikűrözik), nem kennek fel újat.
2019. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni géllakk leoldót DM-ben, de annak az árából már szalonban is lereszelik a lakkot és még manikűröznek is. Így időt spórolsz és nem cseszed szét a körmeid.
2019. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg kell reszelni a tetejét és jól átitatni a vattát, én egy körömágy feltolóval szoktam lekaparni ami le akar jönni aztán visszateszem az alufóliát még pár percre.

Viszont sok gél lakkot úgy árulnak hogy "leoldható" szóval akkorl ehet van olyan amit ez nem szed le?

2019. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!