Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, ti így nyárra milyenre...

Csajok, ti így nyárra milyenre festitek ki a körmötöket?

Figyelt kérdés
Hosszú vagy rövid körmötök van? Milyen színeket részesítetek előnyben? Matt vagy fényes? Kort is írjatok :)
2019. jún. 22. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hangulat függő, de általában csillogós vagy gyöngyház fényes. Színnél kerülöm a sötétet és próbálok a ruháimhoz festeni. Körmöm meg hol hosszan hagyom, hol levágom. Attól függ mennyire tört le.
2019. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Ugyanolyanra mint az év többi részében. Sötét lakkjaim vannak, illetve van egy királykék, ezüst meg méregzöld. Random döntöm el hogy matt lesz vagy marad fényesen. Közepes méretű körmöm van, inkább rövid mint hosszú. 29.
2019. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Körmöshöz járok, gél lakkot csináltatok.

Hossza max ekkora (ennél hosszabbat nem bírna el a gél lakk)

[link]


Mostanában mattot kérek, úgy érzem ez jobban illik hozzám mint a fényes.

Színt nem kötök évszakhoz, épp mihez van kedvem. Télen volt világos, nemrég meg sötétbordó. Alapból a nude, pasztell, szürke színeket szeretem, valamint a meggypiros árnyalatokat.

24

2019. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Műkörmöm van, àltalaban 5-8 mm hosszú. Mivel csak feketét hordok, a legtöbbször matt fekete, ritkábban fényes/csillámos, de a kedvencem a matt nude-rózsaszínes-opálos hatású. Ha színes, nem mindig passzol a sminkemhez és idegesít, pedig néha nagyon megkívánok valami szép vöröset vagy lilát.
2019. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat :)
2019. jún. 23. 13:41
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az élénk barbicsajszíneket mellőzöm mindig, nem kell messziről virítson 1 élénk pink,l fehér, fekete, vörös, bordó stb körömlakk, ink babakékre, halvány rózsaszínre v épp bőrszínűre, világoslilára lakkozom a körmöm, nem kell papagájosnak lenni, nem majmolom én Zimány Lindát meg ezek a kiglancolt hírességeket a 10cm-es műkörmeikkel.
2019. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hatos vok: És mandula alakú körmöm van, én magamnak vágom sima körömollóval, és nem szeretem a mattot, a fényest preferálom, attól, mert nem szeretem az élénk színeket.
2019. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én is inkább a fényes lakkokat kedvelem :)
2019. jún. 23. 16:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak csinálok géllakkot. Évszaktól nem függ a színe, a fehér, babarózsaszín, babakék és társai se télen nem illenek hozzám, se nyáron. Piros, bordó, lila, szürke, fekete és barnásabb nude lakkjaim vannak. Saját, nem teljesen tövig vágott de rövid (1-3 mm) körmön van, és mindig fényesen van hagyva.
2019. jún. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:)
2019. jún. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!