Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen vízálló szemoldok-...

Milyen vízálló szemoldok- ceruza, por, spirál, festék- van ami víztől tényleg nem folyik le?

Figyelt kérdés
Légyszíves írjátok meg kinek mi vált be, és hol lehet beszerezni kb mennyiért!
2019. jún. 24. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok ilyet. Szempillaspirált tudok egyet, a she stylezone rózsaszín színű vízálló spirálja elég jó. De miért akarsz mindenáron vízbe menni sminkben?
2019. jún. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a megjelenése óta a Maybelline TattooBrow festéket használom.Az ára 3-4000 ft.Először nagyon sokalltam a kiszereléshez képest az árát viszont a kozmetikusom ajánlotta úgyhogy úgy voltam vele hogy na jó akkor egy próbát megér.Hát azóta nem cserélem le semmire ez a termék fantasztikus.Annyi a lényeg hogy felkened a gélt a szemöldöködre,vársz kb 20-30 percet(ha intenzív színt akarsz akkor többet) aztán lehúzod.Nekem 3-4 napig tökéletes marad a szemöldököm,olyan mintha minden nap szépen ki lenne festve és a vizet is bírja.Csak ajánlani tudom:

[link]

2019. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Maybelline vizallo szemspiral: mind jo,ami vizallo es hagyomanyos kefes nem gumikefes!
2019. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!