Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a tetoválás? És...

Mennyire fáj a tetoválás? És hol fáj a legjobban? Egyszerre lehet több helyre is varratni? Tapasztalt tetkósok is leírhatják a tapasztalataikat, nagyon hálás lennék!

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem van három.

Egy a csuklómon egy a fülem mögött és egy a lábfejemen.

Nemvolt egyiknél sem elviselhetetlen fájdalom de talán a fülemnél fájt a legjobban.

Azt sem mondanám hogy a csontos részeken jobban fáj mert a combon vagy a kar belső része sem csontos és ott is fájdalmas.

Nagyon ember függő hogy hol fáj...

A mérettől függ és a tetoválás készítőtől függ egyszerre kettőt megcsinál e.

Hova és mit szeretnél ha szabad tudni?:)

18/L

2010. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyelőre csak egy van, a csuklóm belső felén, és nekem ott szinte egyáltalán nem fáj, sőt még élveztem is. :D

Azt mondják, hogy a csontos felületeken fáj a legjobban, illetve ott, ahol nagyon vékony a bőr. Utóbbi ugye nálam nem volt érvényes, mert hiába nagyon vékony a bőröm a csuklómnál, mégsem fájt a tetoválás. Ahogy az első mondta, változó, kinek mennyire fáj, és hol fáj kevésbé.


Arra gondolsz, hogy egy alkalommal több tetoválást is készítettnél? Szerintem nincs akadálya, ha nem óriás tetoválásokról van szó, hanem több kicsi mintáról.

2010. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a hátamon van egy egy elég nagy minta, hát mit mondjak, baromira fájt. A gerincem mentén úgy éreztem ez már a vég, de az semmi nem volt, a bordák tájékához képest.

De ezt embere válogatja. A pasim bealudt, miközben tetoválták.

2010. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!