Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak a helix piercing...

Mit csináljak a helix piercingjeimmel, hogy végre begyógyuljanak?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve szurattam egymás mellé kettőt... Most pár hete gyakorlatilag ugyanúgy begyulladt, mint amikor még friss volt. Folyamatosan folyadékkal teli púpok nőnek hátulra, elöl is megint ott van kettő, de csak a hátsókat lehet kiszúrni. Sokszor genny szerűség is folyt belőle, amióta legutóbb begyulladt, csak vér... Már nagyon unom, nagyon max. 5 nap volt az elmúlt fél évben, amíg egyáltalán nem fájt, többségében ráfeküdni sem tudtam.

Hidrogén peroxiddal kezelem, viszont most olvasom, hogy elvileg 2 hónap után nem is hatékony (?) pedig az üvegén fél év van... Most veszek majd másikat, mert már lejárt, de gondolom nem attól a +3 naptól gyulladt be csúnyábbra...


2019. júl. 13. 02:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy évig fájt aludni se tudtam rajta néha van amikor elfekszem akkor nagyon begyullad es gennyedzik de ez kb 1 hét alatt elmúlik

Medisepttel, betadinnal, tetrannal meg aloe veraval kezeltem/ kezelem mikor melyik nekem ezek segítettek

De az is lehet hogy a szervezeted nem akarja elfogadni

Pl olyan anyagú a piercing amit nem bírsz nekem is volt ilyen utána visszacseréltem és helyrejött

Biztos hogy olyan anyaga van amit bírsz? Pl orvosi fém titán stb?

2019. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van mellette 9 sima fülbevalóm, abból 5-ben ebayről rendelt, teljesen alap bizsu van, kb. 300 forint volt a 20 db, mégsem gyulladt be tőle soha, szóval szerintem ezt is bírnia kéne. :( Ezek fekete színűek, szóval biztosan nem valami "komoly" titán vagy ilyesmi.
2019. júl. 13. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a fülbevalók bizsuk és semmi bajuk nem gyulladnak be de a piercingek titánból vannak mert mást nem bír

Szerintem cseréld ki orvosi fémre vagy titánra hátha te is olyan vagy mint én

Illetve ne csak hidrogén peroxiddal kezeld a medisept gél nagyon jó de kenheted tetránnal is

2019. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen ékszer van benne egyébként? Karika vagy talpas ?
2019. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utánajárok ezeknek! Aki csinálta ezt ajánlotta, illetve a sós vizet.

Karika mindkettő, most olvastam azt is, hogy elvileg ez sem volt a legjobb választás. :(

2019. júl. 13. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen lehetőleg ne karikát rakjál bele mert szerintem ez is a baja

Igen a sós vizes oldat jó ötlet

2019. júl. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Cseréld ki talpas vagy hélixkénr hírdetett aranyozott vagy titán ékszerre (esetleg bioflex) és napi 4-5 alkalommal kezeld hidrogén peroxiddal


Crazyfactory-n tudsz venni normális ékszert

2019. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!