Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jo minosegu natur...

Milyen jo minosegu natur alapozot ismertek?

Figyelt kérdés

Eddig estee lauder dounle wear nude-t hasznaltam, imadom de elkezdtem lecserelni az arcapolasi es smink cuccaimat clean termekekre tehat durva “vegyszer”mentes, parabenmentes stb mentes dolgokra. Az alapozonal kicsit megakadtam. Kiprobaltam egyet, oke h natur kozmetikum de sajnos kozel se hozza azt amint az estee lauder. Nem tartos, fenylik tole az arcom es olyan mintha egy maszkot tennek az arcomra... nem marad szep, “bőrszerű” az arcom. Alverde-vel szemezek, de kicsit tartok a basic drogerias termkektol, nem valami jo minoseguek altalaban, legalabbis amikkel en talalkoztam.

Szoval tudtok valamit ajanlani, ami nektel bevalt es naturkozmetikum?



2019. júl. 15. 10:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!