Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan érdemes Magyarországon...

Honnan érdemes Magyarországon parfümöt rendelni/venni?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam hogy notinon nem eredeti/lejárt parfümök vannak habár rendeltem onnan párszor legfőképp paco rabanne termékeket , de eddig nem vettem volna észre semmi különösebbet sokan megdicsérték bár a tartóssága kissé számomra kevés. Most gondolkodom hogy egy nagyobb üvegű parfümöt szeretnék rendelni valamilyen markánsabb férfiillatba legfőképp EDP-be nem EDT-be ha esetleg van tippetek hol , és milyen parfümöt nektek mi vált be írjátok meg nyugodtan .(Férfi parfüm)

2019. júl. 15. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak DM, Rossmann, Müller, Marionnaud,... helyeken veszek.


Most a kedvenc: Hugo Boss Bottled

2019. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is gondolkoztam a Hugo-n főleg hogy most pl Notinon eléggé le van árazva. De viszont amit te írtál azt hiszem EDT. Müllerbe én is lehet elnézek , DM-ben nem tudom hogy lehet-e kapni normális parfümöket. Mármint úgy értem luxusabb ,drágább parfömüket.
2019. júl. 15. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Yodeyma parfümutánzatokat,csak jó véleményeket hallok róla,tuti van Boss utánzatuk is.És jó árban vannak,haverom szerint tartós az illat.Ezekben a netes parfümboltokban már nem bízok meg. N
2019. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hol olvastad, hogy a Notinon kamu cuccok vannak, de tájékoztatlak, hogy ez Magyarországon az EGYETLEN megbízható online parfüméria, ahol 100%-ban eredetiek a termékek.

Ha személyesen akarsz vásárolni, akkor ott a Müller, Douglas. A Rossmannban és a DM-ben csak olcsóbb parfümök vannak, és főleg EDT-k.

2019. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is Notinon rendeltem legutóbb parfümöt és kifogástalan állapotban érkezett meg. Pont ugyan az jött meg amit drogériában láttam csak 3x akkora kiszerelésben és töredék áron
2019. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokan irjak velemenyekbe hogy hamisitvanyt kaptak, vagy felvizezett/alkoholozott arut stb ezert mondom ha beirjatok hogy notino velemenyek kidobja
2019. júl. 16. 11:36
 7/7 anonim válasza:
Én a Nitinoval megjártam sajnos. Sikerült hamis parfümöt kapnom. 10 perc után nem lehetett érezni az illatát, és az üzletben vásároltnak sokkal nagyobb volt az illatintenzitása. Nem ajánlom!
2021. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!