Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörmös kérdés: sima, pl....

Műkörmös kérdés: sima, pl. körömerősítő körömlakkra épülhet műköröm? Vagy ilyet meg tud valahogy csinálni egy körmös?

Figyelt kérdés

Nagyon gyenge, hajlékony a körmöm ugyanis. Használok körömerősítő lakkot, ha fel van kenve akkor nagyon jó.

Vagy mindenképpen le kell mosni, reszelni a körömlakkot építés előtt?

Köszi a válaszokat, még nincs műkörmöm!


2019. júl. 18. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
7%

Persze, hogy le kell mosni.

De ha gyenge a körmöd, akkor ne rakass műkörmöt, hanem menj el bőrgyógyászhoz és derítsd ki az okát!

2019. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen le kell mostni mindenkepp. Viszont ha mukormod lesz, es zselevel dolgozik a kormos (az az altalanos) akkor az egy massziv, eros dolog ami alatt tuti nem torik le a kormod
2019. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, le kell mosni, de műköröm előtt "fel kell bolyhozni" a körmöd, ergo reszelve van, csupán megkönnyíted a körmös dolgát, ha magadnak lemosod. A műkőrmöt TILOS fényes felületre építeni, mindenképp mattítani kell reszeléssel a körmöt (normális körmös nem fogja totál reszelni az amúgy is vékony körmöd!), illetve a rajta lévő anyagot el kell távolítani. Majd sablon, előkészítés és építés.

Műköröm alatt természetesen a sajátod nem fog törni, igaza van a 2. hozzászólónak.

Az én körmeim is gyengék, törnek, pedig voltam vele bőrgyógyásznál, többnél is, A-vitamint is használtam rá, de semmi. Én azóta nem erőltetem a vendégeimnek, hogy járjanak utána, bár hála istennek nincs is olyan vendégem, akinek olyan durva lenne, hogy ne lehetne rá építeni. Zselés műköröm esetében tudni kell, hogy köteskor UV fény hatására éget, gyenge körmök esetében meg jobban, ezért én mindig porcelánt csinálok azoknak a vendégeimnek, akiknek nagyon gyenge körmei vannak.

2019. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyetérteni tudok a többiekkel.

Építés előtt mindent el kell távolítani. A zselétől elég erős lesz, nem törik majd le.

2019. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat!
2019. júl. 20. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!