Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A sminkesek hogy használják a...

A sminkesek hogy használják a szemceruzát? Több emberen ugyanazt használják?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem(ami egy ideje nem hagy nyugodni) hogy a sminkesek kidobják a szemceruzát miután használták egy emberen? Vagy hogy fertőtlenítik le?

2019. júl. 20. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon használnak szemceruzát. Én ahányszor voltam sminkesnél helyette gél vagy por állagú cuccot használt amit ecsettel lehet felkenni, az ecsetet meg lehet fertőtleníteni. De hatásra úgy nézett ki, mintha szemceruza lenne. Mondjuk nekem így még jobban is tetszett a végeredmény.
2019. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha utána újrahegyezik, nem lesz fertőző. Amúgy Larion Oscar sminkmester is szokott szemceruzát használni.
2019. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!