Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudnék szerezni matt,...

Honnan tudnék szerezni matt, tartós, fekete (! ) folyékony rúzst viszonylag olcsón? (max.4000 Ft) Illetve melyik márkát javasoljátok?

Figyelt kérdés

#smink #fekete #rúzs #tartós rúzs #matt rúzs folyékony rúzs
2019. júl. 20. 12:52
 1/5 Metionin ***** válasza:
62%
Próbáld ki a wishről és ebayről rendelhető verziókat. Én anno próbaképp rendeltem egyet és azóta ráfüggtem. Van itthon fekete, 3 féle bordó meg sötétlila. Kemény 400 ft darabja és le se lehet robbantani. Márkásban még nem láttam.
2019. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos extrem szinekbol nem fogsz talalni ilyen arban jo minosegu es tartos ruzst talalni.

Ha csak alkalmakra kell, akkor ja, az aliexpresszes is megteszi, nekem is volt par, de azok rettenetesen szaritanak, es idovel ki is dobaltam oket, mert osszehasoblithatatlan az erzetuk egy rendes folyekony ruzzsal.


Feketebol nekem jelenleg egy Sugarpill van, igaz ritkan hasznalom, de azt szeretem. Beauty Bayrol tudod rendelni, erdemes tobbmindent egyszerre, mert 20 font korul mar ingyen szallitanak. Ott meg erdemes szetnezni a Jeffree Starr ruzsok kozott, hasonlo ar, es a sotet szineknek is jo a minosege.

Tartossagra szuperek a Kat von D ruzsok is, de azok eleg dragak, 20-25 euro, de a sotetebb szinei sajnos eleg foltosak :(

2019. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyx-nek vannak extrém színei, nem minden formula jó minden színben és az se mindegy alapból a szád, de
2019. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyx-nek vannak extrém színei, nem minden formula jó minden színben és az se mindegy alapból a szád, de érdemes kipróbálni
2019. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Notino-n van de nem folyékony hanem rúzs.
2022. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!