Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ebből még ki...

Szerintetek ebből még ki lehet hozni azt, amit szeretnék? Eléggé el van cseszve, persze van olyan része ami javítható, de van olyan, ami már nem.

Figyelt kérdés

Itt vannak a képekhez linkek:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


És végül amilyenre szeretném: [link]


Ezt egy kollégám csinálta, aki már régóta tetovál, de nem értem, hogy akkor mégis hogyan tudta ezt így elcseszni. Mások mondják, hogy ne menjek hozzá ismét, illetve, hogy javíttassam ki. Már így utólag késő bánat, de nagyon zavar engem ez az egész. Nem hittem volna, hogy ilyen sz@r lesz a végeredmény. Ez nekem pénzembe került, nem azért dolgozok, hogy kidobjam a pénzt az ablakon. Szóval most teljesen ki vagyok bukva. Nem barátom az illető, csak kollégám.


Szerintetek ez mennyire javítható, illetve a mintát megtudják hosszabbítani? Vannak kétségeim, mert ő többször vitte fel a mintát (körbe). Tehát egy másik illető ezt megtudná nekem oldani? Valamint egy egyszerű csík, hogyan lehet ennyire rossz? A szélei is, hogy néznek már ki??


Valaki tud valami okosat mondani azon kívül, hogy MIÉRT NEM MENTÉL NORMÁLIS TETOVÁLÓHOZ?


Ezen már nem lehet változtatni, ami történt az megtörtént. De szerintetek ez mennyire javítható? Korrigálható olyanra, mint ami a 4. képen látható?


2019. aug. 20. 15:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A képeken nem jön úgy át, mint élőben. Tudom, hogy a csík szélei javíthatók, de a nyilas minta az elég gáz. Sok helyen mintha kevés lenne az anyag. A nyilak nem tudom hány %-ának a kidolgozása rossz. Az egyik nyílnál, vagy minek nevezzem, konkrétan a csúcsánál van egy pötty. Akkor van olyan, aminek a széle elcseszett. De ami számomra a legidegesítőbb az az, hogy a nagyobbik csík felső széle egyszerűen gáz.
2019. aug. 20. 16:01
 2/16 A kérdező kommentje:

Itt van még egy kép, ezen jól látszik a csík széle.


[link]

2019. aug. 20. 16:10
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

1. Olyanhoz menj, akinek kifejezetten az ilyen minták a szakterülete. Minden tetoválónak van egy "profilja", hogy miket tetovál, mikben profi. Pl nekem egy ismerősöm mindenféle természetes-állatos tetkókat csinál, de a portrékat nem erőlteti, mert azok nem mennek neki olyan jól.

2. Szerintem a csíkok széleit és a nyilak széleit meg lehet csinálni. A pötty.. azt onnan kiszedni nem fogja tudni neked tetováló.. max azt lehet csinálni szerintem, hogy máshova is rakni a mintába pöttyöket, minthha szándékosan lennének a minta részei.

3. Menj el egy tetoválóhoz, és kérd ki a véleményét, mert szerintem mi, akik nem tudunk tetoválni, nem tudunk reális választ adni a kérdésedre.

2019. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Aha, rendben. De szerinted mennyire menthető a helyzet? Nem csak a pötty.... hanem, több nyílon is látszik, hogy nem tökéletes. Szerintem az egészet újra kéne csinálni.


Tehát: Kijavíttatni és meghosszabbíttatni szeretném.


Nem tudom, hogy a nyilakat megtudná-e valaki más csinálni, mert ez a tetováló által alkotott minta alapján készült. A csík az gyerekjáték szerintem, az miatt nem aggódom.


Lényegében a nyilakról van szó. A nyilak között a bőr van, ez jól is látszik, na de sok helyen ő ráment a bőrre is, hol ott nem kellett volna. Azt nem lehet kiradírozni. Nem fogom pöttyökkel kiegészíteni. Engem leginkább a nyilak zavarnak.

2019. aug. 20. 16:31
 5/16 A kérdező kommentje:

Holnap délután kell mennem dolgozni, tehát délelőtt eltudok menni érdeklődni. Szóval holnapra így tervezek. Szeretném ezt minél előbb letudni. Nagyon zavaró és mivel tetoválásról beszélünk, még ráadásul időigényes is.


Szerinted amúgy mennyibe kerülhetett ez nekem és mennyibe fog kerülni ez nekem?


2 összeget írj.

2019. aug. 20. 16:36
 6/16 A kérdező kommentje:
Már kinéztem, hogy kihez fogok holnap menni érdeklődni.
2019. aug. 20. 16:52
 7/16 anonim ***** válasza:
De várj, ezt nem értem. Ha tetoválók vagytok, nincs harmadik kolléga, aki ki tudná javítani? Vagy nem ismertek más tetoválókat, akiknek ismeritek a munkáját és megbíztok benne?
2019. aug. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok tetováló, a kollégám nem hivatásos tetováló. Csak egy munkahelyen dolgozunk, ő pedig régóta tetovál, de nem az a munkája. Gondolom szereti és csinálja. Tehát itt valamit nagyon félreértettél. Én csak egy vendég voltam nála.


És nem ismerek senkit sem rajta kívül, aki tetoválna. Most az elmúlt 1 hónapban tetováltattam először életemben.


Rossz döntésnek bizonyult...

2019. aug. 20. 19:05
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, értelek. Fú, hát ez így durva. 19 éve sufnitetováló, és pénzt kér a hobbijáért?

Nem irigyellek.


(Közben visszaolvastam, az zavart be, hogy a kollégád tetovál. Azt hittem, ha a kollégád tetováló, akkor te is az vagy, de ezek szerint ő sem az.)

2019. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nem mutatta meg az előző munkáit, hogy lásd, hogy dolgozik?
2019. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!