Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ki a legjobb tetováló ilyen...

Ki a legjobb tetováló ilyen téren?

Figyelt kérdés
Mindenképpen valamilyen letisztult növénymintát szeretnék viselni, ami csak vonalakból áll, nincs benne árnyékolás. Öt-tíz centiméteresre gondoltam. Szeretem, ha olyan a tetoválás, ami szinte "lemászik" a bőrről, szóval jó erős színűek a kontúrok. Elsősorban fekete-fehérben gondolkodom, de akár színeset is el tudok képzelni.

2019. szept. 22. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

Erre csak azok tudnak valós választ írni, akik 8-10 tetoválóval dolgoztattak már, csak nekik van összehasonlítási alapjuk.

A fentiek pedig még a fehér hollónál is ritkábbak, tehát sok érdemleges választ ne várj.

2019. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez így elég konkrét, amit leírtam. Szóval nem számítok nagy válaszdömpingre, de úgy gondoltam hátha akad egy ember, akinek hasonló tetoválása van.
2019. szept. 22. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Harci Bálint.
2019. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a leírást. "Letisztult növénymintát, ami csak vonalakból áll, nincs benne árnyékolás." Tehát egy linework? - Mellé - Jó erős színűek a kontúrok, elsősorban fekete-fehér. ??? A linework csak vonalakból áll, semmi árnyákolás, fedés, a kitöltés is csak 1 festék 1 árnyalat, semmi más, de ott nincs erős kontúr és nincs erős szín. Pláne, hogy csak 1 szín van, ami fekete. Ha pedig nem letisztultat akarsz, hanem fotórealisztikusat, akkor itt már igen, lemászik a bőrről, de az akkor a legjobb, ha valódi színes és teljesen élethű. Nem igen tudom elképzelni, hogy a két dolgot eggyé tenné. Vagy te egy szürkeárnyalatos realisztikust keresel? Egy realisztikus tele van árnyékkal, az kelti életre, a fodrozódás, árnyékok, fények játéka és azt nem mondanám csak vonalaknak. Szóval nem igazán tudom, hogy pontosan mit is szeretnél. Pár linket küldhetsz, vagy itt, vagy pmben, hogy miről is lenne szó, hogy tudjam hova tenni.
2019. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd a tetoválás színei attól is függenek hogy milyen bőrbe van varrva.


A bőr rá fog nőni a tetoválásra, és mégha hófehér vagy is, és ideálisan ápoltad, akkor sem lesz 100% fekete vagy 100% fehér, ez nem reális elvárás.


Nyilván a vastag, erősebb vonalak sötétebbek lesznek szal ha mély, erősebb feketét szeretnél akkor valaki olyanhoz menj aki blackwork/geometrikus/trad stílusban dolgozik és egy jó combos 12es tűvel bevési neked, de akkor az egyszerűbb minta lesz és sok részletességet ne akarj.


Ha meg valami pici kicsit szeretnél akkor annak pici kicsi halvány vonalai lesznek különösen ha sok kicsi levelet meg indát akarsz.

2019. okt. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!