Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek mennyibe kerülhet...

Szerintetek mennyibe kerülhet nagyjából egy ilyen tetoválás?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyanerre a helyre,(csukló, kézfej, ujj) egy ilyen bonyolultságú tetkó.


20/F


2019. okt. 22. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia! Bár megkaptad a válaszod, de hátha érdekel.

A MexTatt egyik profija csinált nekem egy majdnem ugyanilyen tetoválást, 15 ezer Ft/óra volt. Egyre megcsinálta, 3 és 1/2 óra alatt.

2019. okt. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
en azt mondom most voltam egy tatto,fesztivalon,20 evesen gondolni hogy eleted vegeig viseled ?? ahoz nagyon fiatal vagy,gondold at tobbszor,azert irtam le,mert egyre tobb a tatto lezeres eltavolitas,es ez eleg fajdalmas dolog,es dragabb mint maga a tatto ,es kesztyuben sem jarhatsz eleted vegeig,de a te dontesed,ha akkarod csinald meg sok sikert kivanok neked
2019. okt. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ebben nagyon is igazad van. :D Nyilvàn minden szempontból megéri mèg annyira is. Számomra nem kompromisszum az utazás sem ugyanis csak egy életre vàlasztok "útitársat". Bár remélem azért itt Debrecenben(itt lakom) találok egy jó tetoválót. Ha nem akkor megyek ahova kell :D
2019. okt. 31. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!