Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Manapság már gáz ha valakinek...

Manapság már gáz ha valakinek a cicijén van tetoválás?

Figyelt kérdés
Van a bal mellemen egy csúnya kör alakú heg. Gondoltam rá, hogy tetoválok rá, vagy köré valamit, hogy ne legyen olyan csúnya? Nagyon gáz az ilyesmi manapság? Amúgy eléggé oldalt van, szóval ha akarnám el is tudnám takarni.

2019. okt. 23. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Csak tipp, de gondolom a mellekre általában jellemző, hogy az évek során megnyúlik a bőre (akkor is, ha nincs hízás, fogyás), ami torzítja a rajta lévő bármilyen mintázatot.
2019. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal feltűnőbb lenne tetoválással. Inkább hagyd így, ez is hozzátartozik, legyen ez a szexepiled 🙂

Én imádom a párom sebhelyét a karjan.

2019. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne tetováltass rá!

Tetoválóként rengeteg, az évek alatt eldeformálódott, megcsúnyult melltetkót láttam már.

2019. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Az én menyasszonyomnak is van a csöcsén tetoválás. Igaz, hogy csak a tetején a válla felőli részen. De akkor is. Miért lenne gáz?
2019. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!