Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szabad tetoválásra rajzolgatni...

Szabad tetoválásra rajzolgatni? Lesz bármi baja?

Figyelt kérdés

Írtam erről kérdést, de nem ez volt a konkrét kérdés, ezért inkább nyitnék egy újat.


Lenne egy tetkóm, amin egy nyitott könyv is szerepel. Eleinte terveztem volna bele mintát is, de úgy gondoltam, izgibb ha üresen marad, hogy tudjak bele írni/rajzolni/firkálni valamit :)


Ebből lehet bármi gond?


2019. nov. 15. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tetoválás a bőröd alatt van, ha firkálgatsz a bőrödre, az csak kívül. Nem lesz semmi baja. Bár nem tudok elképzelni olyan szitut, hogy annyira unatkozzak, hogy a bőrömre firkálgassak, abból kinőttem kamaszként. :)
2019. nov. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Nem lesz baja csak addig ne firkáld amíg teljesen meg nem gyógyul. Nekem van az egyik karomon egy jó nagy molylepke, szegényre volt már rajzolva mikulássapka, korsó sörök a kis kezeibe, napszemüveg :D
2019. nov. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hating Love Tattoo válasza:

Szia!

Tetoválás után nem célszerű rá rajzolni, hisz nyílt sebről beszélünk. Legyógyult állapotban lehet, de miért? :)

2019. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!