Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért van majdnem minden...

Miért van majdnem minden csajnak hold alakú tetoválása?

Figyelt kérdés

Ezt találtam a We Heart It-en! [link]

Már lassan minden 2. lányon ezt látni, mindenki Monnlightbae vagy mi. Én is akarnék ilyet (és lenne is jelentése) de már annyira tömeg lett.

Másik meg a szív.

Ezt találtam a We Heart It-en! [link]

Miért lettek ezek ekkora trendek?



2019. nov. 29. 11:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy leszögezem mindenki azt csinál, amit akar, csak gondoltam megkérdezem mitől lettek ezek ekkora divatok.
2019. nov. 29. 11:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiért rengetegnek van álomcsapda, végtelen jel, pitypangból induló madarak, "hope", "never give up" meg hasonlóan elcsépelt, fantáziátlan mintája: divat. Most épp ez terdedj el, miután egy csomó mostani fiatal celebnek lett hasonló. Minden korszaknak megvan a sajátja, a 90es évek végén-2000es évek elején ugyanilyen trend volt a r&bancrendszám, a nonfiguratív, meg a bokán lévő delfintetkó is (többek között).
2019. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp ez a divat. 10 éve a csillagocska meg a végtelenjel ment, aztán a madársziluettek, később a szív meg a feliratkák, nyilacskák. Amúgy inkább ez menjen mint az otromba nonfi ribantzrendszámok, a gond inkább az elhelyezésekkel van (nyak, ujjak, stb), tetkósként előre látom hanyan fogják megbánni 5 év múlva.
2019. nov. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell, hogy jelentése legyen. Lehet csak tetszik neki. Egy semleges minta. Nekem van félholdas nyakláncom, nem vagyok ezomanci, se vérfarkas, semmit nem jelent nekem, csak tetszik.
2019. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert mindegyik rendkívül különlegesen egyedi egyéniség, csak úgy alakult, hogy az útkeresésben valahogy pont ide lyukadt ki az összes.
2019. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi az hogy jentese ,semmi ertelme ,ha tetszik csinaltasd meg es tied lesz a,10000.egyeni tatoo
2019. dec. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!