Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás előtt kötelező...

Tetoválás előtt kötelező leborotválni az adott testrèszt akkor is, ha nem szeretném?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 16:51
 1/7 anonim válasza:
88%
Saját érdekedben ajánlott. A szőr takar emiatt ronthat a minőségen. Sima ma bőrön ajánlott, így könnyebben tud tetoválni. Hol kellene borotválni?
2020. jan. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
le fogják borotválni, mert nem lehet tetoválni úgy, ha a szőr ott van.
2020. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem teszed meg, majd megteszi a tetováló, szőrös bőrre nem fog senki sem tetoválni.
2020. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de ne nagy borotválásra gondolj. A tetováló picit lehúzza a szőrt, az alig látható piheszőröket is. Különben nem tudná szépen megcsinálni a tetkót, és fertőzésveszély is nagyobb lenne.

Én majdnem azért nem csináltattam meg a tetkómat, mert nem akartam, hogy leborotválják. De rájöttem, hogy fölöslegesen aggódtam. Egyáltalán nem erősödött meg a szőr a borotválástól, nem lett belőle semmi kellemetlenségem, és nagyon örülök a tetkómnak.

2020. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp leborotváljuk. Ha sűrűbb, akkor nem is lehet dolgozni tőle, ha piheszőr, az meg beleragad a tűbe, nem lehet szépen dolgozni miatta.
2020. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pihès terület, a nyakamnál lenne, de félek, hogy megerősödne ott a szőr.
2020. jan. 30. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A borotválástól NEM erősödik meg a szőr, ezt a buta mítoszt már vagy 10 éve elvetették.
2020. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!