Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért mondják azt a fehèr...

Miért mondják azt a fehèr tetoválásra hogy jobban fáj?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 17. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én nem hallottam, hogy mondják.
2020. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondják.
2020. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak tudom már hogy nekem mit mondanak.Akkor írjátok inkább azt hogy nem így van,ne pedig azt hogy nem mondják.
2020. ápr. 17. 16:50
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Vagy talán Te is megfogalmazhatod úgy a kérdésedet hogy "Azt mondták nekem hogy a fehért tetoválás jobban fáj, igaz ez?".


A kérdésedre válaszoltuk. Nem mondják.

2020. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hallottam még soha, hogy valaki ezt állította volna. A megoldás az, ha azokat kérdezed, akik ezt mondják neked.
2020. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt mondom, hogy nem fáj jobban, az enyémben is van fehér, ugyanolyan érzés volt.

Viszont a színes az tényleg jobban fáj, azt már sok tetoválóművész mondta.

2020. ápr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Egyik sem fáj jobban, mint a másik. Ugyan akkora pigemnteket juttatnak be a bőrbe minden színnél és festéknél.

Jobban fájhat bizonyos testtájékokon, sőt, vannak olyan testtájékok, ahol biztosan jobban fáj, míg vannak olyanok, ahol alig éreznek valamit. Viszont ez nagyon egyénfüggő is. Van, akinek mondjuk a vádli tetoválás semmiség, míg másoknak nagyon fájós, de ez igaz lehet a hátra, alkarra, csuklóra, mellkasra...stb.

A fehérezés, nos, az már fájhat jobban. De ne keverd a kettőt egymással! A fehér tetoválás csak fehér festékkel készült tetoválás, míg a fehérezés a tetoválás általában utolsó fázisa, ahol a jobb színhatások miatt fehér festéket juttatnak a bőrbe, a tetoválásba. Ez azért fáj jobban, mert egyrészt már több ideje-órája tetoválnak, a bőröd kezdi magát megadni, és erre mennek rá egy kisebb, kontúrnál is használatos tűvel. Így mondhatják többen is, hogy a fehér fájt nekik a legjobban a tetoválás végén. De nem a szín miatt az tuti ;)

2020. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 napja voltam alkaromra varratni, a végén tett bele fehéret is és nekem picivel jobban fájt, olyan érzés volt mintha "nehezebben" jutna bele vagy nem is tudom, de másabb volt mint a fekete, és nem, nem a bőröm gyengült már mert 2,5 óra volt az egész, 8-9 órákat szoktak varrni 1 szünettel. Nem tudom mitől lehet, szerintem az anyagnak kicsit másabb az összetétele vagy passz, de azért annyira ne számíts drasztikusra hogy nem bírod ki, csak lehet érezni hogy másabb, de az is lehet te nem tapasztalsz belőle semmit :)
2020. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy színes tetkónál azért fájhat jobban a fehér mert azt a végén szokták beletenni utolsó simításként. Na most tegyük fel egy 5-6 órás alkartetoválást csináltatsz, a bőröd bizonyos részeihez már akár 3 órája nem nyúlt a művész így a bőr elkezd "megnyugodni", megkezdi a gyógyulási folyamatot és így érzékenyebb, mikor ebbe belemennek fehérrel, ismerősöm mesélte majdnem lefordult a székről egy 8 órás alkalom végén, én 3 órás tetkó végén csak anyáztam egy kicsit a fehérnél.
2020. ápr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Meg lehet az is ront rajta hogy ott van benned hogy "mindjárt kész mindjárt kész mindjárt húzhatok innen" és ilyenkor valahogy mindent nehezebb kibírni.
2020. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!