Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ajánlanátok szalont/tetoválót...

Ajánlanátok szalont/tetoválót állatportréhoz?

Figyelt kérdés

Leginkább Komárom-Esztergom vagy Győr-Moson-Sopron megye, esetleg BP ami szóbajöhet.

Köszönöm!


2020. máj. 20. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Budapesten a Swastika Tattoo-t tudom ajánlani. Szerintem nagyon tehetségesek az ott dolgozók. Facebook-on csekkolhatod is az oldalukat, én oda szoktam menni.
2020. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Budapesten én az Invictus Tattoo-t ajánlanám Újpest-Központnál.


Én náluk csináltattam a tetoválásaimat, a farkasportrémat is. Az volt a kérésem, hogy a kép alapján menjen. Ne "egy" farkas legyen látható a tetoválásban, hanem "AZ a" farkas.


Tökéletes lett.

2020. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2.


Én is az invictusnál lyukadtam végül ki, viszont tetoválót nem választottam még ki. A tiédet ki csinálta?

2020. jún. 15. 01:33
 4/4 anonim ***** válasza:

#3:


Az enyémet Róka (Főcze Andi), Miri (Dúzs Csenge), Szilvási Gyula és Bereczky Anna együtt (igen, 4-en összeülve) tervezték meg, de Róka vitte fel rám. :)

2020. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!