Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nyáron mennyire (nem) ajánlott...

Nyáron mennyire (nem) ajánlott tetováltatni?

Figyelt kérdés
Szóval, még egyetem előtt szeretnék egy tetoválást, de elvileg nyáron nem ajánlott. Nem nagyon szoktam kint lenni(szóval ez valamennyire elkerülhető), max ha a többiekkel megyünk valahova, de tényleg olyan könnyen "sérül" melegben? Esetleg tapasztalat, aki már tetováltatott nyáron?

2020. jún. 8. 13:21
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő nyári mert a tetováló csak úgy ért rá. Annyi, hogy jobban kell rá figyelni, hogy ne izzadjon úgy be, én kicsit szellőztettem fóliacserék közt. Illetve a napfénytől óvtam úgy hogy amíg fóliáztam, leragasztottam, utána meg egy zokniból levágott szárat húztam rá (alkar). 3 hétig no napfény, utána is 50 faktoros fényvédő-mondjuk az mindig-, 4 hétig no strand, no szauna, no szoli. Ha ezeket betartod, nem lesz semmi baja.
2020. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem áztatod ki strandon, uszodában, illetve nem vagy napon, akkor nem lesz baj. 3-4 hét a gyógyulás, addig kezelni kell, utána pedig érdemes testápolózni, illetve ha olyan helyen van, akkor napvédővel kenni.
2020. jún. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van három nyári tetoválásom és egy tél végi. Ugyanannyit fakultak, csak oda kell rá figyelni, hogy gyakrabban kezeld :)
2020. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 3 tetoválásom van és mindegyik nyáron készült. Nem kell túlgondolni, csak ne feküdj ki napozni utána minimum 1 hónapig.
2020. jún. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!