Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16 évesnek milyen tetoválás...

16 évesnek milyen tetoválás állna jól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemsokára megyek tetováltatni, és kellene pár ötlet. Őszíntén megmondva, halvány lila fingom sincs hogy mit varrjak magamra. A bal alkaromat teljesen befedő tetoválásra kellene pár ötlet, ami elfedné a hegeket rajta. Előre is köszi :)

2020. aug. 9. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Ne tetoválj.
2020. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
A vattacukorhoz elég jókat adnak
2020. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Megvan az oka, hogy miért akarom. Ha most azzal jössz, hogy később megbánom... A hegeket már megbántam, szívesebben néznék a kezemen egy elbaszott tetoválást mint a vágás eredményét.
2020. aug. 9. 20:29
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Egyrészt a szüleid mit szólnak hozzá? Az engedélyük nélkül szóba se állnak veled.
2020. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Közösen döntöttünk így, jelenleg nem valami szép látvány a karom.
2020. aug. 9. 20:33
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Azért jövök azzal, hogy megbánod, mert meg fogod.

Ha valaki 16 évesen elvállal, akkor az nem igényes szalon/ember. Ergo nem biztos jó a tinta, nem irat veled szerződést, bőrproblémád lehet belőle.


A másik, hogy a tetoválás egy életre szól, jól meg kell válogatni mit varratunk magunkra. Ha te most ezt nem tudod, nem baj. De egy mintát, ami emberek millióin van, és neked nem mond semmit, felesleges magadra varratni.


Harmadrész: munkavállalás.

2020. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Várj a tetoválással addig, míg meglesz a minta. Hidd el, másként meg fogod bánni. Értem, hogy szégyelled a hegeket,de nem az a megoldás, hogy helyette odavarratsz akármit. Ezt meg kell tervezni, hiszen mégis egy életen át lesz rajtad.
2020. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A munkavállalás fontos szempont.. Nézegess ötleteket Pinteresten hátha megtetszik valami, de én nem ugranék bele ilyen hirtelen a dologba.

Én 17 évesen tetováltattam (nem bántam meg) de előtte fél évig csak tervezgettem, nézegettem szoktam a mintát. Elmentem megrajzoltatni és még azt is vagy egy hétig nézegettem mire végleg eldöntöttem, hogy ezt szeretném magamon látni minden nap. Esetleg ha valami mögöttes jelentést bele tudsz magyarázni akkor nagyobb esély van rá, hogy sokáig tetszeni fog.

2020. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen várj vele! Nem azért, mert meg fogod bánni. Hanem azért, mert még növésben lehetsz, és akkor el fog torzulni, csúnya lesz. Várd meg, amíg egy évig nem változik a testmagasságod.

Ha ez megvan, semmiképpen ne fix mintával menj! Hanem keress egy igazán profi tetováló szalont, és közösen beszéljétek meg, mi illene rá, ami valóban eltünteti, vagy elviszi róla a tekintetet, mert ha nem hozzáértő csinálja, pont az ellenkezőjét is elérheted vele, mármint hogy egy adott minta kiemeli, felhívja rá a figyelmet.

2020. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 TR75 ***** válasza:
84%

"szívesebben néznék a kezemen egy elbaszott tetoválást mint a vágás eredményét."

Hát nem tudom. A vágás hegei emlékeztetnek arra, ahová nem akarsz visszatérni.

Egy elrontott tetoválás meg arra fog, hogy mégis visszatértél.

2020. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!