Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk, ti szeretitek a tetkós...

Sajtoslány kérdése:

Fiúk, ti szeretitek a tetkós lányokat?

Figyelt kérdés
(Nem magam miatt kérdezem!:D)

2020. szept. 21. 17:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Igen.

Főleg ha sok tetoválása van, de emellett nőies marad.

2020. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
85%
Nincs vele baj, ha mértékkel csináltatja valaki, de azért az arca és a nyaka ne legyen tetoválva.
2020. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Jó magam nem vagyok tetoválva. De bejön maga a stílus. Az se mindegy, hogy hol van meg milyen minta, de nekem bejönnek az ilyesmik. Meg ugye úgy a rocker csajok is, szóval nem meglepő, hogy nem igazán iszonyodom az ilyesmiktől.

(23/f)

2020. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 $$$$$ ***** válasza:
83%

Nekem nagyon tetszenek a tetovált lanyok. Minnél több tetkója van egy lánynak annál jobb 😁. De en tetkó mániás vagyok bár nekem meg csak 3 van amibol 2 eleg nagy meg egy kissebb. De még szeretnek egy párat.

20/F

2020. szept. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Egykét tetkó kifejezetten szexi tud lenni, de azért ne legyen a teste kifestőkönyv.
2020. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
Nem, fúj.
2020. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem igazán. Mivel nálunk pl. a Távol-Kelettel szemben itt nincs évszázados kultúrája ennek, a nagyja nem is tudja, hogy milyen mély jelentéssel bírhat, mennyire komolyan el kéne gondolkodni, mit varrat magára. Egyszerűen csak felfirkáltat magára valami kommersz alakzatot, vagy egy olyan ordító közhelyet, amit ha valóban el akarnék olvasni, akkor berongyolnék az első könyvesboltba, és vennék egy Coelho-nyomatot.
2020. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2020. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Normális körülmények között az adott lányt szeretem, és nem a tetkós mivoltát.

Én nem vagyok oda a tetoválásokért, de nem lenne hátrány, ha a lánynak van pár szép, ízléses tetkója. No, nem az a börtönstílus, meg nem is az, amikor "mindegy, mi, csak legyen a teljes testfelülete kivarrva". Lehet ezt is stílusosan csinálni. Aktuálisan aki bejön, annak két tetoválsa is van. És egyáltalán nem gondolom hátránynak. :)

2020. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem. És nem kell leértékelni mivel más vagyok
2020. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!