Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Magyarország legjobb tetoválója?

Magyarország legjobb tetoválója?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy Magyarországon ki a legjobb tetováló, illetve mennyiért dolgozik?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2020. okt. 2. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ez relatív, hogy kinek ki a legjobb. Én Harci Bálinthoz járok, nekem ő számít a legjobbnak. Az árak pedig szintén változóak, konkrétat nem tudok mondani, mert pl nekem mindig ő is tervezi.
2020. okt. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen stílusban?


A tetoválók is emberek, mindenkinek megvan a maga jellegzetes világa, ízlése, eszközkezelése.


Kb mintha azt kérdeznéd ki magyarország legjobb festője...nincs ilyen. Sok féle technika és irányzat van, mindenkinek más jön be.


Egy szint felett technikára már mindenki tud mident, de az egyediség itt kezdődik. Abból a művészből csak egy van, ha tőle akarsz valamit, megehetsz te akármelyik tintamágushoz, nem fogod ugyanazt kapni.


Plusz az, hogy valaki sikeres, van tízen-huszonezer követője, még nem feltétlen jelenti azt hogy neked mint emberrel meglesz vele a közös hang.


Nekem pl nagy kedvencem Borbás Róbert (@grindesign_tattoo), Jakab Dezső (@jakabtattoo) vagy Ferenczi Réka (@reka.ferenzi.ink)


De most ha megnézed a munkáikat, tök más és más világ. Az egyik lehelletfinom feminin dolgokat csinál, a másiknak meg a sötét, borongós horrorterror fekszik.


A "Magyarországon" része a kérdésnek meg relatív dolog, ebben a szakmában kb a felkapottabb művészek 2/3a megy ide-oda guest spotolni, tetováló találkozókra, szóval kérdés épp kit hol kapsz el.

2020. okt. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben a Lucky Tattoo-t ajánlom. Ott mindenkinek gyönyörű munkái vannak, nem horror áron.
2020. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az Invictusba BP-n is elég szépeket varrnak
2020. okt. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!