Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválás?

Első tetoválás?

Figyelt kérdés
Sok kérdésem van ebben a témakörben, szóval aki nagyon ért hozzá, az írjon.

2020. okt. 10. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit jelent, hogy nagyon ért hozzá, de van pár tetoválásom, szívesen válaszolok, ha tudok.
2020. okt. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetováló vagyok, írj bátran
2020. okt. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 $$$$$ ***** válasza:

En is benne vagyok a temaban. Igaz hogy csak 3 tetkom van még. De elegge imadom a tetkokat. Ezert sok mindennek utana olvastam. Mondanam hogy irj de mivel mar írt előttem egy tetovállo ezert szerintem felesleges. Ő ugy is jobban tudja :D .

20/F

2020. okt. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is tetováló vagyok, ha gondolod írj.
2020. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meggondoltam magam.

Öreg koromban összegyűrődik bőrőm és a szép színes ábrából egy összegyűrt papírgalacsin lenne csak. Meg nem lányos ez a sok fekete színű tinta.

2020. okt. 17. 20:49
 6/6 anonim válasza:
100%

milyen finnyás valaki---nem lányos?

a tetkó alapból nemm lányos dolog..perszevannak szép minták amik kifejezetten jól állnak csajokon, de az hogy öregként összegyűrödik, basszus a bőröd is alapból ráncos lesz és a tetkó legalább szép emléket adna neked...ne gondold meg magad emiatt..

2020. okt. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!