Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Magyar oldal ahonnan tudok uv...

Magyar oldal ahonnan tudok uv tetováló festéket venni? egyet sem találtam, megbízható külföldi?

Figyelt kérdés
ha tudsz bármelyiket, kérlek dobj egy linket! köszi!
2020. dec. 2. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az EU-n belül pár éve betiltották az Uv festékeket, mert rákkeltő anyagokat tartalmaztak. Ha az itthoni nagy felszerelés forgalmazóknál(Sebi, radical, Kisfőnök) nem találsz az nem véletlen.
2020. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és, ha külföldről rendelek (akár amazon) dolgozgatok vele ?
2020. dec. 5. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem. Tehat ha azzal dolgozol es a vendegednek valami allergias reakcioja lesz es feljelent esetleg akkor nem tudod bizonyitani hogy a festeknek eu-s engedelye van. En biztos nem.kockaztatnek. Olyat hasznalj amihez van biztonsagi adatlap es eu engedely.

Egy tetovalo

2020. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

elirtam, dolgozgatok vele magamnak* 😅😅


nem vagyok kezdő a témában, csak az uv-ről nem találok kb semmit...

esetleg, ha valaki tud tetoválót, aki dolgozott (amíg lehetett) ilyennel, kérem írja le a nevét! :)

köszi

2020. dec. 6. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!