Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire néz ki jól, ha egyik...

Mennyire néz ki jól, ha egyik karon nagyjából egy témájú, színes tetoválások vannak (fő szín a rózsaszín,barackvirág,fekete) kb összehozva, nem összevissza elszórva, de a másik karon összevissza letisztultan, nem egy témába illő fekete tetoválás van?

Figyelt kérdés

Vagy akkor ezeket a fekete, letisztult motivumokat a bokámra varrassam inkább?

Mindnek van jelentése, fontosak számomra.


2021. jan. 15. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A jelentés a fontos és az, hogy neked tetsszen 😊 szóval ha a karodra gondoltad elsőnek akkor menjen oda😄
2021. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazából a karom és a lábam között vacillálok😂 mert van tervben egy nagyon színes is (szintén inkább rózsaszínes, lilás) és nem tudom, pl ha végül az kerülne lábra, mennyire fura hogy csak az van ott, mert az olyan minta, amit később mindenképp körbe érdemes “építeni”, hogy tényleg szép befejezettnek tűnjön.

Arra is gondoltam, hogy azt esetleg a karom külső felére, bentre a feketéket. De nem tudom, az is mennyire lenne szép. Ajj nehéz ez😄

2021. jan. 15. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj, külön-külön is pont ugyanolyan mint együtt: prolis.
2021. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Ha a színesekben is egy-két szín dominál csak, akkor kifejezetten jól nézne ki szerintem úgy hogy 1 színes kar, 1 fekete kar és 1 színes láb (a fekete kar oldalán).
2021. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

3.nektek minden tetkó 'prolis'

nem is értem az ilyen kommenteket...

kérdező szerintem nagyon jól nézne ki.:)

ezzel ötletet adtál nekem is tetkóim megtervezésére.

2021. febr. 1. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!