Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a realisztik...

Mi a véleményetek a realisztikus ember portré tetoválásokról?

Figyelt kérdés
Tényleg csak a véleményetek érdekel, mert hallottam már olyat hogy valaki elrettentőnek, undorítónak tartja, hogy egy ember arcképét viseled a bőrödön. Én nekem is tervben van ilyen (színészről, szerepben, vádlira, szóval nem is annyira mindig látszódó, feltűnő helyre), de több ismerősömön is úgy érzem nagyon nem bejövős nekik (persze ezek a vélemények nem térítenek el, mert én bőröm, csak azért jobb érzés ha nem furán néznek rám egy tetkó miatt). Nektek ezen a kategórián belül melyik tetszik jobban, mondjuk híres ember, a viselőjének családtagja, vagy csak fejből rajzolt, "senki", szóval semmihez nem köthető kitalált személy?

#tetoválás #portré #realisztikus tetoválás
2021. márc. 13. 13:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja majdnem elfelejtettem: az a kommentelő aki folyton a tetoválás topikot nézi és minden tetovált embert prolinak titulál: az ő véleménye nem érdekel, szóval ha véletlen erre járnál, nem kell venni a fáradtságot leírni hogy a tetoválás proli dolog, legyen az bármilyen is (:
2021. márc. 13. 13:28
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

nekem alapvetoen nem stilusom, de sokmindentol fugg, hogy tetszik-e az adott tetovalas az illeton.


azt gaznak tartom, ha valami rokon, gyerek, baratno, nagymama akarki kepet tetovaltatja magara valaki, szerintem kicsit proli.

ha csak egy random fiktiv emberet, az akar meg jol is nezhezet ki, de kicsit ertelmetlennek tartom. marmint van rajtad egy random szep no arca, es? nekem ez nem all ossze.


viszont volt olyan pasim, aki pl. e kedvenc rendezoit tetovaltatta magara es maga a tetko igenyes volt, jol nezett ki, jol allt rajta es illett hozza. azert az osszkep mem mindegy, meg hogy van-e esetleg tobb tetkoja melle, egy kivarrt ferfin jol tud mutatni egynek, de ha pl. a pápa arckepe az egyetlen tetko a hatad kozepen.. az bena.

tehat lehet jo is, de alapvetoen magyon sok ponton el lehet rontani, illetve eleg ugyes tetovalo kell hozza, hogy maga a munka is szep legyen es ne csusszon at groteszk karikaturaba.

2021. márc. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Én nem varratnék ilyet de maga a tetkó simán tetszhet ha látom valakin. Nekem másfélék vannak.
2021. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!