Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy vagy mit írjak a tetováló...

JazminKiss14 kérdése:

Hogy vagy mit írjak a tetoválónak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy tetoválást, de nem tudom mit vagy hogyan írjak annak aki csinálja

Segítséget szeretnék kérni mert hülyeséget nem akarok írni

De úgy sem jó ha leírom a méretet a képet is elkűldöm és ennyi


2021. máj. 22. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom valahol utánanéztél, megtaláltad, így ezt a részét alakítsd ahhoz, ami a te esetedre/tetoválódra illik. Aki az enyémeket csinálta, x időnként nyitotta meg az időpontfoglalást, olyankor volt max 2 nap írni neki, utána hónapokig telítve volt, így azzal kezdtem az emailt, hogy láttam, hogy megint elérhető, szeretnék hozzá időpontot kérni. Leírtam, hogy melyik testrészre, körülbelül mekkora méretben és mit szeretnék, ő tervezte. Mivel messziről mentem, leírtam neki azokat az időpontokat is,amik nekem nem jók, és megköszöntem a válaszát előre is. Ahogy általában egy emailt írsz valakinek. Igazából nem kell többet beleírnod.


pl: " Szia Béla,

láttam facebookon a munkáidat,és nagyon tetszenek, szeretnék hozzád időpontot kérni. Az elképzelésem egy unikornis lenne a jobb farpofámra, nagyjából 15*10 centis méretben , ilyen és ilyen stílusban. Csatolok egy képet is, valami ehhez hasonlóra gondoltam. Időpont tekintetében rugalmas vagyok, egyedül Augusztus első hete az, ami nem jó számomra, mert nyaralni készülünk.

Válaszodat előre is köszönöm, Julcsika"


Válaszban úgyis leírja majd, hogy vállal e olyasmit, és abban a stílusban, amiben szeretnéd, a többség leírja azt is, hogy milyen árban csinálná meg, ezen ne alkudozz szerintem, életed végéig a testeden lesz, illetve ajánl időpontot. Valószínűleg nem másnapra, hacsak nincs valami hirtelen üresedése.

2021. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!