Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért kötnek bele majdnem...

Miért kötnek bele majdnem minden tetkós kérdésbe?

Figyelt kérdés

Nem értem ha nem bírják a tetkókat, sőt szinte megvetik a tetovált embereket miért veszik a fáradtságot és "szebbnél szebb" hozzászólásokkal ékesítik egy megadott kérdést ami a tetoválásokról szól még ha nem is véleményeket kértek. Én nem bírom a politika témát mégsem nézem állandóan az összes napi új kérdést és megyek oda trollkodni. Itt mindig látok egy adott felhasználót lehet több de szerintem egy aki szinte majdnem minden tetkós kérdéshez főleg ahol mintákról vagy fájdalomról kérdeznek folyton odaírja néha rövid vagy terjedelmes válaszait ahol mindig megemlíti hogy az "összes tetovált ősproli, a tetkósok ostobák és tudatlanok, hagyd a tetoválást a proliknak" és így tovább. Én is írtam néha kérdést és kértem már hogy pont ő ne írjon erre csak írt és persze a PROLI szó megint elhangzott. Egyáltalán érti mit jelent a proli vagy csak random összepárosította a tetováltakkal mint valami égető duma és mindenhol ezt kántálja vagy egy szimpla troll akinek nincs jobb elfoglaltsága? De nem csak ő zavar hanem tök általánosat kérdeztem tetkókról és egyből olyan válaszokat kaptam mint " a tetkó a test megszégyenítése" most ezzel hova szarjak mintha ezzel a válasszal most elérte volna hogy ne csináltassak tetkót felnőttként vagy mi a? És további ilyen válaszokat szoktam látni tök általános kérdéseknél itt tetkó kategóriában. Akik tetováltatnak egyértelműen tesznek mások véleményére főleg ha ilyen ahogy én is de ők mégis mit érezhetnek mikor ilyen véleményeket tesznek ki olyan kérésekhez amik nem egyértelműen véleményeket kértek hanem adott válaszokat adott kérdéshez? Másoknak is feltűnt az itteni jelenség tetkós kategóriában? Tudom más kategóriában is van ilyen de most ez érdekelne. Nem értem miért jönnek egyáltalán ide ha eleve így vélekednek róla és itt töltik az idejüket utálkozva főleg ott ahol eleve nem ilyen válaszokat várnak?

A prolizós válaszolót már többször jelentettük régebben és törölve is lett néhány válasza de újra előbukkant így látom hiába jelentik, törlik ugyanúgy trollkodik pedig már a moderátorok is elvileg kezelték őt.

Itt is lehet látni a prolizós válaszolót most hosszasan válaszol régebben rövidebben és már panaszkodnak rá sőt le is van pontozva.

Mire jó ez neki ha lepontozva lesz úgyis és újra jelentik feltételezem?

MIért nem lehet itt szabadon kérdezni tetoválásokról anélkül, hogy bárki megvetne ezért, leírna, sértő véleményeket mondana úgy hogy tök általános kérdést teszel fel?--

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__tetovalas__..



2021. júl. 2. 00:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__tetovalas__..

itt is látom a prolis kommentet.

szinte már a legtöbb megválaszolt kommentjét nem is találom talán törölték de néhány még megtalálható...

bosszantó. mintha ezzel többre menne a kérdező..

2021. júl. 2. 00:11
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt jön és megmagyarázza, hogy ő csak puszta jóindulatból próbálja a helyes útra téríteni az embereket és megmenteni őket a proliságtól :D

Minek akarod megérteni a motivációit? Engem nem érdekel minek jön ide állandóan pofázni, lehet elutasította egy tetovált lány, vagy bántotta az oviban a tetovált konyhásnéni.

Nem kell foglalkozni a szemét megjegyzéseivel és lehet szépen jelenteni a hozzászólásait, a nagy részüket törlik is a moderátorok. Amíg ki tud valakiből reakciókat váltani addig tuti vissza fog járni, olyan szánalmas üres élete van, hogy ez a napja fénypontja :D

2021. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek már csak ilyenek. "Amíg ki tud valakiből reakciókat váltani addig tuti vissza fog járni" - pontosan.
2021. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, ez az a bizonyos felhasználó. Nekem kicsit a jehovások jutnak róla eszembe, amikor erőszakosan térítenek. Kíváncsi vagyok, milyen arcot vág amikor észreveszi, hogy az orvos aki megvizsgálja vagy az ügyintéző, aki segít neki, ki van varrva :D
2021. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

nem akarom megérteni csak kíváncsi voltam hogy másoknak is feltűnt e ez a jelenség és hogy viszonyulnak ehhez főleg akiknek van tetkója.

Sosem fogom megérteni az tény hisz mindig újabb és újabb monológokkal írogat hogy milyen proli meg minden...sajnos ezer éve jelentgetem már őket írtam is emailt sőt már lett kezelve csak hát hajthatatlan mintha nemn érne semmit a jelentés.

2021. júl. 2. 16:02
 6/16 A kérdező kommentje:
4.akartam is írni pont hogy mint egy jehova tanúja csak troll módban csak nem akartam rosszat írni de szerintem pont ide most direkt nem fog betévedni csak azért is XD
2021. júl. 2. 16:02
 7/16 Metionin ***** válasza:
88%
Nekem az nem tiszta, hogy ha valaki utál valamit, akkor miért megy abba a kategóriába, miért állít be figyelést olyan kulcsszavakra? Mert tuti hogy beállítja, akármikor kijön egy tetkós kérdés, ő az első oldalon már írt. Most ha én utálom mondjuk a kutyákat, akkor nem megyek abba az alkategóriába és nem állítok be figyelést a kutya szóra, hogy minden kérdéshez odaírjam, hogy mennyire undorítóak és hogy csak a prolik tartanak kutyát xDDDD
2021. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

csodálom is hogy ennyi ideje van neki hisz szinte minden tetkós kérdésnél ott van és van ideje írni..de sokszor ténlyeg jobb ha észre sem vesszük akkor áltaálban már nem szokott vissza tévedni.

lehet tényleg van valami "nemes" célja ezzel hogy mégis megveti a tetkókat de minden kérdésre odabasz egy ilyen hittérítő prédikációt vagy egy bizonyos troll akinek nincs jobb időtöltése és élvezi ezt mint a vegyél navon mizut ember, martin, szerintem a kopasz a legjobb aki minden frizurás kérdéshez is beböfögi hogy legyél kopasz hiába nem erről szól a kérdés itt neki viszont látszik hogy valami fétise lesz...

csak bosszantó hogy hiába írja ki az ember külön hogy nem kér érdektelen megjegyztéseket adott a kérdés ugyanúgy támadják érte pedig nem véletlen van tetkós kategória.

2021. júl. 2. 16:08
 9/16 A kérdező kommentje:

7.pont erre ment ki a a kérdésem és ezen akadok fenn _:D

ahogy írtam én nem bírom a politikát, számomra érdektelen mégsem figyelem az összes napi új kérdést és beállítok valami hittérítő dumát meg minden...

amúgy szerintem tisztában sincs a proli szó kifejezéssel hisz nem a tetkósokra írodott az eleve...sőt a mondatai néha teljesen értelmetlenek és ellentmondanak még a proli szóval is olyan mintha fogott volna egy támadó szót és gondolta ez jó lesz hogy bőszítsem a népet...kb :D

2021. júl. 2. 16:10
 10/16 Metionin ***** válasza:
100%
Utcán tuti nem merne odamenni senkihez téríteni. Néha felröhögök amikor látom hogy na már megint megjelent, arra gondolok, hogy vajon hol lakik, mi van ha szoktam elmenni mellette az utcán, biztos prolizik magában :D
2021. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!