Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A Saniderm-et meddig hagyod...

A Saniderm-et meddig hagyod rajta? Kinek mi működik legjobban?

Figyelt kérdés

Én is tetoválok, mi 2 napot mondunk rá, de láttam online olyat, aki 4-5 napot írt.


És változó, hogy melyik típúsú tetováláson hány napig hagyod fenn? Pl blackwork estében segít megelőzni a repedést pl hajlatokban?

Kevesebb az, aki azzal jön hogy pl kiáztatta/beleragadt neki a dzsuva//belekapott/kikaparta?


Ez természetesen nem instrukció, inkább érdeklődés, hogy kinek mi az optimális.


A dolog funkciója a kérdés, igen, tudom, ár-érték arány, de most az érdekel mi működik.



2021. okt. 10. 14:16
A kérdező szavazást indított:
1 nap vagy annál kevesebb
2 nap
3-4 nap
1 hét
nem használok semmit, ha van rá mód
hagyományos fólia + orvosi tapasz
3 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én minden tetováláshoz színtől és mérettől függetlenül 4-5 napot kérek. Ha trutyisodik alatta akkor levetetem és csak siman kenés amíg le nem hámlik. Utána inkness after tattoo vagy bepanten kenőcs ami bevált. Ha megfelelően van lefertőtlenítve és zárva a bőr mielőtt felrakod a fóliát kicsi az esély hogy bármi gond legyen. Finisht hasznalj mindenképp így max a nagy telített tetkókból jöhet kis szín+vérsavó keverék.
2021. okt. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!