Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen és mennyi tetoválásotok...

Milyen és mennyi tetoválásotok van? Milyen stílusban?

Figyelt kérdés

Imádom a tetoválásokat és érdekel másoknak milyen van, ezért tettem fel a kérdést. Nyugodtan meséljetek róla amit szeretnétek, mennyi van, mit ábrázol, hol, milyen méretben, stílusban, színes vagy fekete, mi a jelentése vagy története.

Nagyon szívesen olvasnám őket! :)


24/L


2021. nov. 1. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nekem egy van, egy kb. 6cm-es fekete tintás line art, mesélni nem szeretnék róla, elég mély jelentés van, meg arról sem, mit ábrázol, de idénre tervezek még kettőt 2 különböző csajtól ugyanabból a szalonból, az egyik szintén line art, a másik teljesen más stílus, hasonló méretben, mint a meglévő. Az egyik csajnak már írtam, a másiknak még nem, nem tudom, sok lenne-e egymás után a 2 tetkó.


27N

2021. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
79%

kb 10 tetoválásom van, mindegyik inkább minimál stílusban, tehát nem ez a nagyon realisztikus stílus. Van, amiben van geometrikus motívum is, árnyékolás, van, ami csak vonalakból áll, van, ami kicsi és egy vékony tűvel volt végigütve.


Egy színes van: egy világoskék gyémánt.

A legkisebb 1x1 centi, a legnagyobb olyan 15x10.

2021. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 $$$$$ ***** válasza:
55%

Jelenleg 5 tetkom van. De még fog bővülni egy jo párral. Van 2 db nagy realisztikus, 2 kisebb minimal stilusu illetve egy handpoke-os. A legközelebbire Januarra van idopontom ami szintén realisztikus lesz. Nekem főleg a relaisztikusok tetszenek tehat nagy valoszinűséggel a többi is olyan lesz. A handpoke-os csak azert lett mert kivancsi voltam rá hogy milyen amikor csinaljak. A 2 kissebb minimalnak meg jelentese van. A nagy realisztikusoknak is van. De azert az is fontos szempont hogy jol neznek ki.

21/f

2021. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 1 tetkóm van. Színes. A kedvenc filmem logóját ábrázolja, amit 12 éves korom óta imádok, rendkívül sokat jelent számomra, a legcsodálatosabb dolog az életemben. 😍

35N

2021. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobb teli kar oldschool sailor jerry stílus színesben, felirat hátul tarkón, fül mögött apró minta, csukló külső élén apró minta, alkar belső felén könyökhajlat után egy felirat, bal vádli külső fele, jobb achillesen apró felirat, nyak alatt a hát tetején középen egy minta.


26/L

2021. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!