Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül egy tetoválás...

Mennyibe kerül egy tetoválás alkaron és mennyire fáj kb? Akinek van, mihez tudja hasonlítani a fájdalmat?

Figyelt kérdés
“...és te leszel az utolsó!” -ezt a szöveget szeretném az alkalomra tetováltatni...számomra fontos jelentése van. Az ismerettségi körömben, akiktől kérdeztem és van tetkójuk, azt mondták, hogy az alkaron fáj a legkevésbé.

2021. nov. 23. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha tompa szöggel kapirgálnának. Ha nő vagy: olyasmi, mint az epilálás. Inaknál, idegszálaknál (pl. kisujj felőli oldalon) a rosszabb, és az ereknél, ahol vékony a bőr.
2021. nov. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalmat jól leírta az első, egyáltalán nem vészes, igazából inkább nevezném kellemetlennek. A tetoválás ára függ a minta méretétől, a betűtípustól (mennyire díszes vagy éppen egyszerű) és a szalontól is, szóval ezt így lehetetlen pontosan megmondani, 15-35ezer között bármi lehetséges.
2021. nov. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld✅
2021. nov. 23. 05:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem fáj, nagyon max kellemetlen.

Az ár meg sok mindentől függ, kihez mész, hova, melyik város stb.

2021. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
80%
Tényleg olyan, mint az epilálás. Árat a tetkóstól kérdezz, egy felirat annyira nem lehet drága.
2021. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Őszintén nem értem ezeket a mennyire fáj kérdéseket. Ismerősömnek alkaron van egy sima vonaltetoválás, azt mondta kb úgy fájt neki majd’ belehalt. Nekem csuklón volt az első majd azt takartattam egy fél alkaros tetoválással, amit bőven kellett satírozni a színezés miatt. Nekem pl. nem fájt, jó nem volt kellemes helyenként, de semmi őrületes fájdalmat nem éltem meg, ahol csak vonalat rajzolt volt, hogy nem is éreztem, főleg azután, mikor telibe színnel dolgozott. Ha csak szöveg lesz -szerintem!- egyáltalán nem lesz vészes. De mindenkinek más a fájdalomküszöbe, ahogy látod. Árat pedig a tetováló tud mondani, nyilván függ a mérettől, színtől is esetleg, stb.
2021. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6, Azért lehet erre általánosságban válaszolni, például itt van fentebb az epilátoros hasonlat. Sok nő szereti, hogy mennyivel jobb, mint a gyanta, én sírva fakadok tőle, úgy fáj, tetováláskor is úgy szenvedtem, hogy párom a mai napig emlegeti. :)))

De ettől még hasonlatként jó példa az epilálás.

2021. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Több faktor is közrejátszik a fájdalom nagyságában. Amit tenni tudsz, hogy kialszod magad előző éjjel, kipihenten, jóllakottan mégy. Pihenés, evés fontos előtte, a fájdalomküszöböd magasabb. Másnaposan, betegen, gyengén ne menj varratni. Nőknek jobban fáj menstruáció alatt. De egyébként tényleg nem vészes. Gondolj arra, hogy az az 1 óra kellemetlen fizikai érzés mit eredményez: megjelölöd a tested az életed hátralévő részére valamivel, ami fontos neked. Az ár, ahogy azt előttem leírták, természetesen függ a tetkó méretétől, betűtípustól és hogy kihez mégy.

Jó varratást! :)

2021. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)


4-8, nektek is ment a zöld!

2021. nov. 26. 06:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!