Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Felkaron egy tetoválást...

Felkaron egy tetoválást mennyire könnyen rejt el egy nő munkában?

Figyelt kérdés
az olyan munkában ahol nem lehet tetoválás, ott el lehet rejteni valahogy?
2021. nov. 28. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak nincs egyenruha, akkor simán el lehet rejteni. Egyszerűen csak viselj minimum könnyékig érő pólókat, blúzokat, ruhákat. A sztriptíz klubbon kívül soha sehol nem fognak beszélni azért, mert sok rajtad a ruha, és kevesebb ruhát kéne hordanod.

Nyilván az is szempont, hogyan ruha ne legyen átlátszó, mert akkor hiába hosszú látszik alatta a tetoválás.

2021. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Teljes fedésű alapozó és korrektor.

A smink bármit eltud rejteni.

2021. nov. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%
Rá kell varratni egy nagy kék foltot és azt mondod, tintába könyököltél.
2021. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Nekem volt 3 olyan kollégám is, akiknek a karjuk szinte teljesen tele van varrva. A munkaruha meg rovidujju volt.

Télen alá vesznek egy hosszú ujjú pólót, de az se takarja teljesen mert kilóg belőle.


Nyilván a mintatol is függ, de eddig úgy látom, hogy nem tudják takargatni a karon lévő mintákat.

2021. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alkaromon van de simán eltudtam takarni. Mondjuk a munkahelyemen nem volt akadály.
2021. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!