Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Férfi csuklótetoválás! Kiüti-e...

Férfi csuklótetoválás! Kiüti-e a biztosítékot?

Figyelt kérdés
Egy "Gay" feliratot szeretnék csináltatni. Csuklóra vagy mellkasra!

2022. jan. 13. 18:32
A kérdező szavazást indított:
Kiüti a biztosítékot
Nem fognak vele foglalkozni
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem ezt nagyon gondold át, lehet most senkit nem zavarna, de a jövőben kerülhetsz miatta hátrányos helyzetbe (pl. munkahelyen) és csukón még takargatni sem tudod.
2022. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mellkasra?
2022. jan. 13. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Ha nagyon szeretnéd, akkor mellkasra inkább szerintem, ott azért mégis csak könnyebben el tudod takarni, ha a helyzet megkívánja.


Illetve nyilván neked kell tetszenie, de én nem varratnék ennyire egyértelműen melegségre utaló tetoválást, mert sok ember még ma sem fogadja el a másságot, gyakorlatilag sétáló céltábla leszel vele az ilyen kétbitesek számára. Én például lányként a lányokat (is) szeretem, ennek kifejezésre egy olló van az egyik alkaromra tetoválva. Más leszbikus/bi lányok ebből egyből levágják mizu, viszont mindenki más arra asszociál belőle, hogy szeretek varrni/kreatívkodni. :D Szóval szerintem lehet te is jobban járnál valami ilyesmivel, bár nem akarok beleszólni, csak tudom sajnos, hogy milyen beszűkült még ma is rengeteg ember. :/

2022. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kaname90 válasza:
26%
Szerintem csináld amit szeretnel senkinek nincs hozza köze és jól néz ki, viszont más országokban nagyobb az elfogadas persze ez miatt nem kell elköltözni, legy olyan légtérbe ahol elfogadnak vagy simán ne érdekeljen senki véleménye, az a te tetovalasod nem másé
2022. jan. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noren1989 ***** válasza:
2022. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!