Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Debrecen igényes szemöldök tetkó?

Debrecen igényes szemöldök tetkó?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani olyan szalont ahol tényleg szépen dolgoznak? Voltam már pár helyen csak festetni, és minden kérdés nélkül feketére festette a hölgy az amúgy szőke szemöldököm. Szóval engem az érdekelne, ki az, aki megkérdezi, hogy milyen ív legyen, és milyen szín. Illetve bekeni valamivel, hogy ne fájjon annyira, mert mások szerint felesleges rá bármi is, úgyse fáj. De másoktól már hallottam, hogy amúgy bekenik jobb helyeken, és szépen fehérrel körbe rajzolják, a szint meg úgy keveri hogy nekem jó legyen. Nem a 80-as évek fekete csík szemöldökét akarom magamon látni 60+ ért.
2022. jan. 19. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nőverem is csináltatott,megbánta most lézereztetni jár.. Eleinte tetszett neki aztán már nem...szerintem jól gondold át
2022. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!