Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik az az ujjtetoválás,...

Melyik az az ujjtetoválás, aminek a jelentése nem bízok meg senkiben?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam róla, de most nem találom sehol a cikket és hasonló témában sem említik rendesen csak célozgatnak rá, nem konkretizálják.

Ha tudjátok kérlek linkeljétek a mintát melyik ujjon és mi a minta.



2022. jan. 19. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ujjra? Hmm, a pici lesz.


Tetoválóként nekem ezek ugrottak be, nem tom pontosan az ujjadon hova akarod, de ezeket tudom így hirtelen:


Kézfogás kígyómarással. A kézfogás a barátság szimbóluma, de lecseréled az egyik kezet egy kígyó fejre.


Gorgó fej/Medusa: a nemi erőszak túlélőinek a védő szinbóluma.


Törött szív: klasszikus.


Szív 1 vagy három karddal/tőrrel átszúrva: színtén hasonló, csalódást jelöl, illetve a hátom tőrös tarot kártya is


Bármiféle kígyó mint motívum


Evil eye, amit pl török dolgokon làtni, szemmel verés, rossz szándék ellen

2022. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket!

De ha jól emlékszem kisujjon egyfajta kereszt szerű volt vagy körben egy pont vagy valami ilyesmi.

Meg bátor, aki magára varrja, mert nem csak bizalmatlan, de nem is lehet megtörni.

2022. jan. 20. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!