Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csináltattam egy tetkót,...

Csináltattam egy tetkót, fekete és fehér színben. Mikor kész lett, láttam, hogy nem tetszik benne a fehér. Fog ez tompulni vagy lehet valahogy javítani?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
A sima színesek egy idő után törvényszerűen fognak kopni, de hogy a fehérre is ez jellemző-e…?
2022. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a fehér egyáltalán nem maradt meg. Ahogy begyógyult el is tűnt. Az az egyik legkényesebb, utána meg a piros. A piros egy év után kopott ki. Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor menjen át rajta időnként.
2022. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik tetoválásomba kaptam én is fehéret - nem kértem, de nem is zavart különösebben, amikor megemlítette a művész, hogy tenne bele akkor rábólintottam. Nekem se jött be annyira, fél év alatt teljesen kikopott. Még így is tovább tartott, mint amire számítottam :)
2022. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A fehér tényleg kényes, kopik és/vagy sárgul. Nekem pl. azt mondta színes tetoválásnál a tetováló, hogy mivel világos a bőröm, nekem nem is tenne bele fehéret, szebb lesz nélküle.
2022. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!