Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik volt az a női tetoválás...

Melyik volt az a női tetoválás, amit régen a könnyű vérű nők viseletének tulajdonítottak ??

Figyelt kérdés

Meg több helyen hallottam, meg láttam filmben is.

Talán a csípő hátulján levő de nem vagyok benne biztos.



2022. márc. 4. 17:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszen még ,,ri**ncjelvény” néven is hallottam
2022. márc. 4. 17:53
 2/10 Metionin ***** válasza:
93%

Az annyira nem régi. "R*bancrendszám" néven futott, hátul a fenék fölött lévő nonfiguratív tetkó néha járulékos elemekkel pl. pillangó. Akkor volt divat a csípőgatya és az abból kilátszó tanga is eléggé hogyismondjam...beszédes volt, egy ilyen tetkóval megspékelve meg pláne.

(A linkben cseréld ki a csillagot i-re az ominózus szóban, kiszűrte a trágárságszűrő)

[link]

2022. márc. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ezek léteztek sima idézetesben is szerintem. Plusz mintha a comb hátsó részén lévő masnik is ilyennek számítottak volna egy időben.
2022. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2., 3. Koszonom
2022. márc. 4. 19:30
 5/10 Metionin ***** válasza:
92%
3. Hú tényleg, a harisnyakötő tetoválás :D
2022. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Jaj igen.😂 De volt csak két masni is, meg mintha lett volna ugyanilyen pisztolyosban.😅
2022. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ami a teeenyleg nagyon régi időkben annak számított, de jól néz ki, az ez: [link]


[link]


Vagy még a csípőcsont feletti pillangó

2022. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

1800-as években a boka, vagy akörüli pici, színes tetoválás (általában virág, vagy virágok, később lepkékkel, vagy csak lepkék), de ez főleg a nyugati világban volt jelen. Középeurópa, keleti részek, illetve ázsiában ekkor nem nagyon volt ilyen jelvénye a dolgoknak, sőt sok helyen a tetoválás az arisztokrácia bohósága volt ekkor, illetve a tengerészeté (kivéve pár ország, mint Japán, vagy Korea, illetve a "benszülött" törzsi tetoválások).

A nagy háborúk korszakában is hasoló szinten volt, illetve akkortól kezdődik a börtöntetoválások mibenléte is, és a könnyűvérű nőcskék nem tetoválással hívták fel a figyelmet, bár ettől függetlenül lehetett nekik.

A következő fázis a késői 80-as és korai 90-es évek belül indulult és a késői 2000-s évekig tartott, amit itt fent Metionon és Metamorphosis is írt, a rib i tetkók a fenék felett, a comb hátsó felén lévő tetkók. De ekkor indult meg a lapocka tetoválás is a divat felé. A férfiaknál meg a nagy menőség-minőségi tetoválásként a váll-felkar nonfi tetkók jöttek be, illetve a mell tetoválások is ekkor terjedtek jobban (szívecske, virágocska, nonfi, vagy keverve).

2022. márc. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Köszi a kiigazítást.


Plusz mintha az intim tetkók is automatikusan ilyen besorolás alá estek volna mindig is. Pl. csillagok a bikini vonalánál. Mondjuk ezen csodálkozom a legkevésbé. :D

2022. márc. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%
Dehát külső alapján nem lehet ítélkezni! - mondá vala a tetkós proli majd ribaոcosnak nyilvánít tetkó típusokat.
2022. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!