Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fájdalmas, mit lehet...

Mennyire fájdalmas, mit lehet érezni tetovalas kozben? Illetve, Debrecenben van olyan tetováló akit szivesen ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Elso tetovalasomon gondolkodok, csukló tájékara gondoltam, mivel nincs tapasztalatom ezen a terepen, érdekelne hogy mire lehet számitani, mire vigyázni, esetleg vannak e különösen érzékeny pontok..

2022. ápr. 8. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Testrészfüggő, hogy mennyire fáj, általánosságban elmondható, hogy a csontosabb, kevesebb hússal fedett részek jobban fájnak (könyök, térd, bordák, lapockák, lábfej, stb.), de mint minden, ez is teljesen egyéni, lehet, hogy te meg se érzed azt, amibe más már majdnem belehal és fordítva. Csuklónál jobban fáj, mint mondjuk egy alkar, de mivel gondolom oda nem több órás, hatalmas mintát akarsz így valószínűleg nem lesz vészes.

Érzésre nekem olyan, mintha egy helyes késsel karcolgatnák a bőrödet, mások nem tudom, hogy élik meg.

2022. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $$$$$ ***** válasza:
78%
Nekem van egy pár. Nem vészes simán ki lehet bírni, öszniten szolva én szeretem is amikor csinaljak. Amugy Juhász Gabit a Főnix tattoo-bol szivesen ajanlom. Jófej és nagyon szépen dolgozik.
2022. ápr. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen karcolgatós érzést érzek utána pedig mintha elestem volna a murvás betonon. Igen egyetértek a csontos részeken jobban fáj..3 db van a lábaim csontos részén 2 db pedig a karjaim csontos részén. Én is szeretem mikor csinálják az egész folyamatot. Bai Vivit ajánlom..jelenleg Pesten dolgozik de néha visszamegy Debrecenbe is.
2023. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok nekem 10 db tetkóm van..ebből 7 a karjaimon :) :D
2023. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!