Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol érdemes tetoválást tervezt...

Hol érdemes tetoválást terveztetni?

Figyelt kérdés

Van néhány képem, amit szeretnék először egy tervezővel megcsináltatni, hogy szép összhangban legyen, majd egy tetoválószalonnal megcsináltatni a karomra. Ez egy teljes karos tetoválás lenne.


Hol érdemes tetoválást terveztetni? Kik jelenleg a legjobban dolgozók? Szeretnék olyanokhoz fordulni, akik egy kép láttán tudják mi az amivel feldobható a stílus.



2022. ápr. 20. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok neked ajánlani “tervezőt” de a véleményem leírom, ha esetleg érdekelne.


Szerintem a tetoválóval terveztesd meg. Elsősorban azért mert, ha egy szép összehangolt mintát fel tud tetoválni úgy, ahogy a tervekben van, akkor valószínű, hogy szorult bele annyi művészi tudás meg kreativitás, hogy ő maga is meg tudja tervezni neked. Másrészt míg egy grafikus, vagy tervező, vagy nem tudom ki, elküldi neked a mintádat, akár téged látatlanul, esetlegesen az ország másik oldaláról. Addig a tetováló látja, hogy neked hova, és milyen minta illeszkedik jól hozzád és a te testedhez, stílusodhoz. Plusz nem kell felesleges köröket lefutni, meg feleslegesen költekezni. Arról nem beszélve ha valami oknál fogva a tetoválónak át kell alakítania, javítania, vagy hasonló. Akkor kidobtad az ablakon a tervezés árát.


Egyébként a tetoválók is értenek annyira a technikához, hogy össze photoshopoljanak két képet. Legalább is én csak olyat ismerek.

2022. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!