Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kérdes a tetováló szalon...

Kérdes a tetováló szalon helyfoglalásával?

Figyelt kérdés
Sziasztok,még hónap elején voltam bennt egy szalonban,megmutatam a mintát stb stb,és kértek tőlem ugynevezett helyfoglalási árat,ez 10.000Ft volt. Az lenne a kérdésem hogy ez az összeg mar benne van a tetoválás árának valahányad részében,vagy ha nem akkor hofy működik pontosan?
2022. jún. 12. 05:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Benne van. Ezt azért kérik el, hogy ha mégsem mész el, ne legyen teljesen veszteséges az idő.
2022. jún. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A depozitot két okból kérjük el.


Egyrészt ha tervezni kell valamit, akkor nem dolgozunk ingyen.

Nagyon sok ember gondolja azt, hogy majd mi rajzolunk neki 3-4 verziót ingyen, és ha tetszik, akkor majd felvarratja.

Na ez nem így működik, ez is munka, és pénzbe kerül.


Másrészt igen, ezzel szűrjük ki az ígérgetősöket, akik mondják hogy jönnek de aztán berúgnak és "elfelejtik" stb.


A tetováló meg ugye ha nem dolgozik, nem keres pénzt. Szóval ez némi biztosíték, hogy nem megyünk be potyára.



De igen, ez természetesen lejön az árból amit utána fizetsz.


Csak akkor veszíted el, ha nem mész el, és nem szólsz a megbeszélt idősávban előtte, hogy miért.

2022. jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ahhhh értem utolsó, ezer köszönet!!!!!!!
2022. jún. 12. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!