Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mizantróp jellegű tetoválás?

Mizantróp jellegű tetoválás?

Figyelt kérdés

Van valakinek mizantróp jellegű tetoválása? Ti hogyan ábrázolnátok, tetoválás formájában?

Utána néztem már neten, de ilyen tematikájú tetoválással nem találkoztam.


2022. jún. 29. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tetoválókkal lehet terveztetni.
2022. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pl mimóza növény szerintem nagyon vagány lenne
2022. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es, igen, fogok is velük egyeztetni illetve már van egy saját ötletem, elképzelésem is, csak érdekelne mások ötlete is, hátha megtetszik belőle valami. :)

2-es, köszönöm, nem rossz ötlet egy részletnek!

2022. jún. 29. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Te nem mizantróp vagy, hanem szociálisan alulfejlett. Az hogy tetováltatni akarsz az is ezt valószínűsíti.
2022. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
4es, van olyan érzésem, hogy nincs és nem is lenne tetoválásod soha, de még egy kicsit vadabb hajad sincs.
2022. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es, de, az vagyok és téged utállak a legjobban! :D
2022. jún. 29. 22:42
 7/7 anonim válasza:
Paradoxonok művészi ábrázolása, leginkább a Feketelyuk jut eszembe szimbolizálhatja a tudásunk korlátoltságát vagy a végtelen egoizmust vagy amit csak szeretnél
2023. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!