Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan kezdhetnék tetoválni,...

Hogyan kezdhetnék tetoválni, ha senki sem akarja, hogy tetováljak rá?

Figyelt kérdés

Van hozzá tehetségem, elküldöm a deviant art accom privátban, ha érdekel. Csináltam már kb. 10 tetkót emberen, és párat műbőrre is. Jártam képzésre. Vannak rajzaim, festményeim. Van komplett felszerelésem a bútorokat leszámítva.

Amit én szeretnék, az a realizmus, leginkább arcképek. Amiket élő emberekre csináltam, mind csak kicsi vonalazós munka. Ezekben nem lelem kedvem. Ingyen csinálnám, csak azért hogy sikerüljön beindítani a karrierem, de egyszerűen nem akar összejönni.


2022. aug. 1. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Párod, családod, barátaid?

Ha egyikük sem engedi, akkor a saját lábadat javaslom.

2022. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
elv a malacbor hasonlit az emberire. 😶
2022. aug. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A karrierred nem rögtön a reál tetkókkal fogod beindítani. Inkább kezd el építeni kicsiből és úgy haladj felfelé. Utánna meg meglátod, hogy alakul. Mert a Tetkós szakma is iszonyatosan felhígult, aki már tud húzni egy egyenes vonalat az művésznek hiszi magát. Ja, meg van az iszonyú sok kókler aki hatalmas összegekért szart készít, amit aztán meg mi takarhatunk.

Egy Tetkós

2022. aug. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Milyen képzésre jártál?
2022. aug. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
#4 szerintem biztos valamelyik tetkóshoz
2022. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, egy tetkósnál voltam. Őszinte leszek, a netről többet tanultam mint tőle. Tulqjdonképpen csak műbőrön dolgoztam, ameddig ő tetovált. Néha néztem, ő hogyan csinálja. Alig mondott újat. Az egyetlen dolog, ami részletes volt az a higiénia. Persze ez a legalapvetőbb dolog, tudom. Rengeteg pénzbe került, és annyiért azért többet vártam volna. Ez még 2020-ban volt.
2022. aug. 2. 22:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is fog semmi újat mutatni, mondani. Mindenre magadtól, kell, jogy rágyere. Velem is így volt.

Igaz én grafikus/festőművész vagyok, így az alapok már megvoltak. Gyakorlóbőröztem sokáig, utánna jöttek a haverok, és utánna a valódi vendégek. Előbb kis flash minták voltak és utánna komolyabbak jöttek

2022. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!