Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha egy tiktok videóban láttam...

Ha egy tiktok videóban láttam egy tetkót ami nagyon megtetszett,azt feltetováltathatom?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok,hogy jogilag megengedett vagy ez sért valamilyen szabályt?

2022. aug. 11. 21:48
 1/5 anonim válasza:
44%
Simán.
2022. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
Nyugodtan, ez nincs levédve és semmilyen jogi szabályba nem ütközik, bármit magadra tetováltathatsz.
2022. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Semmilyen szabályt nem sért, hacsak az eredeti művész nem védette le a munkáját.

Viszont tetkós becsületszabály első és legfontosabb pontja, hogy más tetkóját egy az egyben nem koppintjuk le. Nyilván nem ilyen egyszerű dolgokra gondolok, mint egy szívecske vagy hold a bal bokáján az illetőnek, hanem a bonyolultabb, tervezett mintákra. Inspirációt meríteni lehet, elviheted a képet egy tetoválóhoz, hogy ilyesmit tervezzen neked, de egy jóérzésű művész nem fogja más munkáját egy az egyben rádmásolni és ez így van jól. A tetoválás TÉGED kell hogy kifejezzen, nem a Jancsit vagy a Juliskát a TikTokról.

2022. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan másolhatod nincs következménye. Népszerű mintáknál nem gáz. Sőt pl. tengerészeknél is voltak konkrét minták, mint mondjuk ha megtett x utat akkor ezt magára varratta. De egyedit ne utánoztass le. Normális tetováló nem szívesen másol más munkát. Meg ahogy előttem is írták sajátos jelentéssel bírnak. Milyen gáz lenne már más életének dolgait viselni csak mert jól néz ki de nem tudod mit jelent.
2022. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vajon szőkére festethetem a hajam? Mert a szomszédnéninek is olyan.

Ez kb. ilyen jellegű kérdés...

2022. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!