Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ezeknek a tetoválás típusoknak...

Ezeknek a tetoválás típusoknak hol találom a jelentésüket ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jártas a tetoválások világában de szeretnék majd egyet és mindenképpen ilyen szimbólumokból szeretném összeválogatni és az alkaromra valami ilyesmit mint a képen. Úgy tudom ez az egyik legjobb módja ha olyat szeretnék magadra varratni aminek jelentése van és sok mindent tudsz mutatni magadról velük. Mindenképpen belevinném a csillagjegyemet is még a képletbe nem tudom csillagjegyekről van e ilyesmi stílusú minta és hogy ahhoz lehet e még hozzácsapni 1-2 szimbólumot.


[link]


Előre is köszi a segítséget ! :D


2022. szept. 22. 03:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, lehet lepontozni ha nem tetszik, de mint tetováló én is, meg kb mindenki más is tudja, hogy ezeknek klasszikusan nincs kb semmi jelentése.


De az emberek szeretnek belemagyarázni minden félét, mert így úgy érzik, hogy meg van indokolva a döntésük.



Ha tetszik a geometriai forma, akkor persze, varrasd fel, pusztán azért mert tetszik.



Nagyon sokan belerámgatnak lemniszkátát, madarakat, neveket, csillagképeket, iránytűt, toronyórát, családtagok neveit, mert ettől átgondoltabbnak érzik, de ezek nagyon sablonosak és nem túl szépek.


Ha pl van valami ami tényleg hordos számodra tartalmat, pl egy jellegzetes virág édesanyád kertjéből, vagy egy szép régi bross mintája ami családi örökség, az már sokkal inkább egyedi és elhiszem, hogy mély jelentéssel bír - de emellett szép is.


Ezekbe a nagyon minimalista mintákba viszont kár belemagyarázni bármit is.

2022. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh értem. Én azt hittem ezek jelentenek mind valamit. Egyébként nagyon tetszenek mert olyan mintha sokat akarna mondani de mégis csak egyszerű geometriai alakok. Emiatt nagyon bejön de nem akarok ennyire sablont. Akkor mindenesetre átgondolom. Köszönöm szépen ! :D
2022. szept. 22. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!