Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit tetováltatnál legszívesebb...

Mit tetováltatnál legszívesebben magadra, és ha már van, milyen tetkód van?

Figyelt kérdés

2022. szept. 24. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Egy skorpiót és egy szív alakú gránátot tudnék elképzelni magamon, a Green Day American Idiot c. albumának dízájnából.
2022. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Több tervem is van



Egy macskát szeretnék, illetve egy tornyot.


A lábamon van egy csigás minta amit újra kellene ütni, mert nem tetszik.

2022. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én még nem tudom, de nagyon tetszik Lord Genesha.
2022. szept. 24. 15:42
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy leegyszerűsített foltos szalamandrát. Sokmindent jelent számomra.
2022. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Combomra szeretnék egy idézetet. :)
2022. szept. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egy fekete csillagot, David Bowie miatt.
2022. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A bal felkaromon van egy gyerekrajzszerűség, amit kívülállók nemigen értenek, de az öcsémmel jelképezi a testvéri viszonyunkat :)

A jobb alkaromon pedig különböző kémiai vegyületek képletei, de ezeket meg másért nem fejtem ki alaposabban :D

2022. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Semmit. Régen gondolkoztam egy sárkányon, de örülök, hogy nem varrattam fel. Most, hogy már mindenki széttetováltatja magát, (ráadásul nagyon sokan vacakokkal)már egyáltalán nem érdekes.
2022. szept. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
mindenki széttetováltatja magát.. Hát jó, értem, de én nem vagyok mindenki. Habár, én is szeretnék egy szép szemöldök tetoválást. Mert a sajátom csúnya, és úgy nézek ki miatta mint aki haragszik. Úgyhogy tervben van. Értem hogy másoknak ez már semmi, nekem még új dolog. Ez a lényeg. Köszönöm a válaszokat.
2022. szept. 27. 11:44
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

#9 Kérdező,

Nen akarok mínuszokat, sem megmondani, hogy ki, mit, hová.

De tudják vajon a lányok, hölgyek, és igen, nénik, hogy az eredeti fölé rajzolt, varrt, hennázott szemöldök, bár láthatóan divat, az a pasiknak 10/9 nem tetszik? Komolyan, mégy egyet sem láttam, (celebeken sem) ami előnyös lett volna. Elrontja az arc természetes szimmetriáját.

2022. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!